PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7763}

Mistrz kierownicy ucieka

Smokey and the Bandit
7,1 19 877
ocen
7,1 10 1 19877
6,4 8
ocen krytyków
Mistrz kierownicy ucieka
powrót do forum filmu Mistrz kierownicy ucieka

Wersja z lektorem

ocenił(a) film na 6

Czy ma ktoś wersje z innym lektorem ,po prostu bez tego gównia*ego Daniela Załuskiego ?!Od
tego głosu aż mi się rzygać chce.Przepraszam za ortografie piszę z teletonu

ocenił(a) film na 6
MygyBulla

I jeszcze chciałbym dodać że są ze 3 momenty w których lektor nic nie tłumaczy ,trwają z minute każdy.
Co on sie wysikać wychodził ,czy co ?

ocenił(a) film na 8
MygyBulla

Skoro lektor cię wkurza to obejrzyj z napisami ;)

ocenił(a) film na 9
MygyBulla

Witam ja posiadam wersję z lektorem z TV i mimo że zgrałem ją z VHS to wolę mieć taką wersję niż to dziadostwo o którym mówisz a obraz jest jak najbardziej dobry.
Ten lektor masakra tacy ludzie powinni mieć zakaz tłumaczenia filmów przecież aż sie odechciewa oglądać a ten jeszcze bezczelnie nie tłumaczy właśnie tych rozmów przez CB w ujęciach z ciężarówki.
Jeśli dalej szukasz tego lektora to proszę o wiadomość :)

ocenił(a) film na 6
Prezess20

Też witam,jakby nie sprawiało to większego problemu to jasne że bym chciał ;)

ocenił(a) film na 9
MygyBulla

Ok no to w takim razie dziś poszukam płyty bo sobie zgrałem już w VHS tylko nie miałem czasu przekonwertować na avi jak będzie gotowe się odezwę ;)

ocenił(a) film na 6
Prezess20

Okej dzięki ! chcesz coś w zamian ?

ocenił(a) film na 9
MygyBulla

Nie wiem o co chodzi ale nie mogę napisać tego co chcę bo coś jest niezgodne z regulaminem. Klikam wyślij prywatną tez nie się otwiera zaraz coś tu ze złości rozwale.

ocenił(a) film na 9
MygyBulla

No w prawdzie szukam takowego filmu

http://www.filmweb.pl/film/W%C5%9Bciek%C5%82o%C5%9B%C4%87+na+drodze-1999-168291

Niedawno z pomocą właśnie tutaj forumowiczów udało mi się ustalić tytuł tego filmu lecz radość szybko zgasła ponieważ w sieci nie ma nigdzie wersji z lektorem są tylko po ang a ponieważ to nie jest popularny film to pewnie już go nie obejrzę

ocenił(a) film na 6
Prezess20

ok już szukam...

ocenił(a) film na 6
Prezess20

znalazłem film i napisy Nie polskie ale całe szczęście Niemieckie (A ja niemiecki umiem bardzo dobrze) przetłumacze je (troche z głowy trochę ze słownika) I wstawię je na cho*ikuj na mojego nowo założonego ch*mika ;)

ocenił(a) film na 9
MygyBulla

Kurcze będę Ci ogromnie wdzięczny :) No poprostu było by świetnie. Co do mistrza kierownicy jest już przekonwertowany jutro obejrzę rano aby sprawdzić czy wszystko ok i nie wiem też wstawić na ch*mika ? Będzie zajmował 1.8 GB więc będzie potrzebne tyle transferu także wolę zapytać. No i jakość będzie dobra oczywiście jak na VHS no i wiadomo format 4:3 ponieważ nie jestem zaawansowany w tych przeróbkach formatów postanowiłem nie kombinować aby nie pogorszyć nic. Jeśli nie na ch*mika to proszę podaj inny serwis będę sie musiał wprawdzie rejestrować ale co tam :)

ocenił(a) film na 6
Prezess20

O kurczę bardzo Ci dziękuje ! Co do Road rage to nie zasnę póki nie znajdę napisów nawet po japońsku

ocenił(a) film na 6
Prezess20

Nie ,nie na ch*mika daj ! już wysyłam smsa po 2gb transferu

ocenił(a) film na 9
MygyBulla

Siemka. Sorki że tak długo Cię trzymam z tym filmem ale zawsze jest jakaś złośliwość wczoraj miałem coś z energią w domu co 30 min gasło mi światło w rezultacie podczas wrzucania 5 razy się przerwało wprawdzie z każdym uruchomieniem leciało dalej ale na końcu czerwony wykrzyknik i nic nie mogłem zrobić. Dziś wstałem i odrazu ustawiłem od nowa mam nadzieję że połączenie się utrzyma przez czas ładownia.
I powiedz mi czy prywatna Ci doszła wczorajsza bo ta strona denerwuje żadnego potwierdzenia że wysłano ani nic.

ocenił(a) film na 6
Prezess20

Siemka ,Jasne że dotarły ,chodzi ci o tą zatytułowaną ,,Siemka`` i ,,Limit wypowiedzi`` ? Doszły do mnie i wydaje mi się że chyba nawet coś tam odpowiedziałem.A na filmwebie można czytać tylko te które doszły a nie te które się wysłało.a i potwierdzenia ni ma ;(.A co do tego Limitu wypowiedzi to się chłopie nie martw ,bo jakichś rok po założeniu konta już go nie będziesz miał , Pozdro

ocenił(a) film na 9
MygyBulla

Aha i jeszcze jedna sprawa to nie będę potrafił wtopić napisów w film także byłbym wdzięczny za tą czynność już przed wstawieniem.

ocenił(a) film na 6
Prezess20

Bardzo przepraszam za wprowadzenie w błąd już tłumacze:
Tłumacze napisy i widzę-Sonia,Kowalski i się zaciekawiłem (Polskie nazwisko i imię) wchodzę na filmweb a w obsadzie nie ma ani Soni ani żadnego Kowalskiego.To film Road Rage z 2000 roku znany w Polsce jako ,,Odjazdowa randka`` bardzo przepraszam.Od 3 godź. szukam napisów w byle jakim języku i nic naprawdę nic ! Sam film tylko znalazłem ;( Przykro mi A też mnie film zaciekawił,może być niezły

ocenił(a) film na 9
MygyBulla

No właśnie ja też szukiałem chyba 2 godz nawet próbowałem założyć konto na tych serwisach online choć nigdy tego nie robię bo to oszustwa. Trudno każdy się może pomylić :) A film jest dobry bo oglądałem go jak byłem mały tata nagrał na DVD lecz potem skasował nie pamiętam już czemu może mu nie przypasował a ja byłem za młody żeby potrafić wypalić na płytkę teraz bardzo załuję. No trudno ale oczywiście mimo wszystko MKU jutro będzie gotowe do pobrania ;) Dzięki za chęć pomocy w każdym razie.

Prezess20

ja szukam tego filmu z lektorem Knapikiem z Polonii 1 i Polsatu. macie?

ocenił(a) film na 9
johnnybegood

Ja mam kolego wersję HD 720p z trzema do wyboru
1. Stanisław Olejniczak
2 Janusz Szydłowski
i trzeci ten pacan Załuski

Kojarzę Knapika ale Olejniczaka tez bardzo przyjemnie się słucha podobny poziom. Jeśli chcesz to się odezwij.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
Prezess20

Mistrza Kierownicy oczywiście jeśli to miałeś na myśli.

Prezess20

Cześć, mój brat od lat szuka filmu Mistrz kierownicy ucieka z lektorem w osobie pana Sznuka. Czy masz właśnie taką wersję?

Dylanex

Mam tą wersje. Dopasowałem ścieżkę pod Bluray :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones