PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7760}
8,1 2 642
oceny
8,1 10 1 2642
Mistrz
powrót do forum filmu Mistrz

trudno mi sobie wyobrazic rolę bardziej wstrząsającą niż stary aktor - Mistrz Janusza Warneckiego - zagrał ją 40 lat temu ale i za sto i za 400 lat nadal widzom będą chodziły ciarki po plecach gdy Mistzr zacznie recytować Makbeta przed ss-mannem... gorąco polecam - coś fenomenalnego

użytkownik usunięty



warto zobaczyć również ze względu na jedną z ostatnich ról Cybulskiego - choć raczej epizodyczną, jeśli dobrze pamiętam

PS: Mistrz nie Mistzr;)

ocenił(a) film na 10

Oglądałem kilka razy i gdy będzie okazja chętnie zobaczę znowu.Teraz w aktorstwie Ignacego Gogolewskiego widać ślady mistrza - Janusza Warneckiego,zagrał w "Mistrzu" rolę o wiele większą niż Zbigniew Cybulski.

ocenił(a) film na 10
abelisto

Sylwetka Janusz Warneckiego jest w "Filmwebie" bez wpisów.
Wielu młodych aktorów powinno sto razy zobaczyć "Mistrza" i wspaniałe role Warneckiego,Gogolewskiego,Borowskiego,Hanin,Cybulskiego i Łapickiego.
M.

Witaj!
Za gnoja oglądałem ten film i nic nie kumałem, ale zapamiętałem wiele scen. Żeby go obejżec ze zrozumieniem trzeba mieć spokój. Dopiero w scenie monologu starego aktora załapałem-- to było mocne. Ale kto to obecnie doceni?? Tylko INNI i pozostali.
Hej!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones