PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583006}

Mistrz

The Master
6,6 28 807
ocen
6,6 10 1 28807
7,4 38
ocen krytyków
Mistrz
powrót do forum filmu Mistrz

Z przyjemnością patrzyło się na mistrzowskie popisy aktorskie Phoenixa. Do tego bardzo dobrze zagrał Hoffman. Pomyślałem- szkoda że zdecydował się na taki krok jak samobójstwo. Sam film posiada także inne atuty: bardzo dobry scenariusz, niezłe zdjęcia i fajna praca światłem (czasem twarz Phoenixa dzięki światłu wyglądała mrocznie i szaleńczo). Co mnie zaciekawiło osobiście to, że film zawierał pewne elementy filozofii spirytystycznej. 8.

ocenił(a) film na 10
Gibon_Szybkoreki

Rola faktycznie świetna, ale nie najlepsza. Rola Casha była dużo bardziej wymagająca. Postać też bardziej złożona, przez co trudniejsza do zagrania.

ocenił(a) film na 8
Rudolfo

Planuję obejrzeć ten film.

Gibon_Szybkoreki

Najlepsza, również tak sądzę a widziałam wszystkie filmy z Phoenixem.

ocenił(a) film na 5
whitestripes_333

Tylko Phoenix uratował ten film według , reszta niestety nie przypadła mi do gustu.

lolek2417

No, nie jest to łatwy, lekki i prosty film, ja go widziałam bodaj 3 razy. Nie tylko Phoenix jest tu gwiazdą, głupotą jest zapomnieć o Hoffmanie czy dotrzymującej kroku Adams.

ocenił(a) film na 5
whitestripes_333

hoffamn to był mistrz w swoim stylu, faktycznie zapomniałem o nim.

lolek2417

Dla mnie zdecydowanie Hoffman.

ocenił(a) film na 7
Gibon_Szybkoreki

naucz się oznaczać spojlery

ocenił(a) film na 8
Laskos

nie zdradziłem zbyt wiele.

ocenił(a) film na 7
Gibon_Szybkoreki

Faktycznie, jestem po seansie. Wydawało mi się, że postać grana przez Hoffmana w filmie popełniło samobójstwo a nie o analogię do rzeczywistości. Mój błąd. Mea culpa

ocenił(a) film na 8
Laskos

nic się nie stało:) pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
Gibon_Szybkoreki

I ja również :)

Gibon_Szybkoreki

Jakie znowu samobójstwo? Masz na myśli Hoffmana? On przedawkował narkotyki, nie popełnił samobójstwa.

Gibon_Szybkoreki

Phoenix jak zawsze świetny, jednak moim zdaniem najlepszy był jako Joker.

ocenił(a) film na 6
Gibon_Szybkoreki

Serio głąbie? Spoiler w temacie??

ocenił(a) film na 8
veteranos88

Co tak łagodnie, mogłeś naubliżać dosadniej, przecież jesteś taki odważny, tak bardzo anonimowy i nie zapomnijmy, że tak bardzo mądry. Przecież to tylko internet, a po drugiej stronie przecież nie ma żywego człowieka. Rozumiesz słowo spoiler? Czy też może spoilerem wydaje ci się to, że Phoenix zagrał dobrze, czy może to że napisałem Seymour Hoffman popełnił samobójstwo, czy może to że film zawiera dobry scenariusz, a może raczej chodziło ci o dobre zdjęcia, pracę światłem, czy może chodziło ci o ogólnikowe stwierdzenie o filozofii spirytystycznej? Czy może chodzi ci o to, że napisałem że to najlepsza rola Phoenixa? Potrafisz czytać w ogóle ze zrozumieniem?

ocenił(a) film na 6
Gibon_Szybkoreki

Po prostu następnym razem opisz odczucia z filmu bez spoilerów.

ocenił(a) film na 8
veteranos88

Gdzie tu widzisz spoiler? Który z wymienionych przez mnie przykładów jest spoilerem? Jeśli każdy będzie szedł twoim tokiem rozumowania to na filmwebie byłyby jedynie wpisy: dobry, zły albo brzydki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones