PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713171}
7,8 22 809
ocen
7,8 10 1 22809
7,2 8
ocen krytyków
Mocna kawa wcale nie jest taka zła
powrót do forum filmu Mocna kawa wcale nie jest taka zła

- Jak mój trzyletni wnuk ma na imię?
- Charlie, Jacob... Daniel
- To masz trzy imiona, a moje się tam nie pojawiło?
- No chyba nie myślałeś, że dam mu twoje imię?
- To chyba normalne, że mężczyzna daje swojemu synowi jedno imię po swoim ojcu!
- A ty mi po swoim nie dałeś!
- Bo to był kawał chuja!...

Zachęceni? Kameralny kawał dobrego kina. Warto!

ro48

nie.

użytkownik usunięty
ocenił(a) film na 9
ro48

Uwielbiam taką formę - prosto i bez wodotrysków - całą robotę robią dialogi i świetni aktorzy. Każda rola trafiona w punkt. Widziałem ten film już kilka razy i za każdym razem śmieję się i milknę na przemian... polecam!

ocenił(a) film na 10
ro48

No wlasnie nie tylko gag w tej scenie jest a piekny, a jej dwuznacznośc... bo tak naprawdę, Łukasz dał swojemu synowi imie po ojcu

ocenił(a) film na 9
Lady_Ewelajla

Charlie Jacob Daniel. Gdzie tu jest jakieś nawiązanie do imienia Jacek?

konradwojtys

JAcob Charlie daniEL
pokrętne jak komunikacja między synem a ojcem

Bo to był ch*j

ro48

Słabe to jest, że to naprawdę piękny film a Ty, Szanowny ro48, rzucenie mięchem wskazujesz jako szczególnie zachęcający jego fragment. No, ale to chyba takie czasy, że wulgaryzmy wzbudzają wśród niektórych największy entuzjazm.
Tak czy inaczej film absolutnie wart obejrzenia. A pięknych dialogów, niekoniecznie okraszonych wulgaryzmami, jest tam cała masa.
Zachęceni? Oby.

candlekeep

Nie jest to słabe, właśnie jest to bardzo dobre kur..wa. Ja klnę co 2 słowo I uważam, że jest to piękny język, nasz język. Podkreśla nasze emocje. Nie rób z siebie ku...rwa takiego świętego, bo w domu pewnie napi...erdalasz mięsem co 2 słowo kur...

ocenił(a) film na 8
candlekeep

Wulgaryzm jest tu tylko formą mocnego zaakcentowania argumentu. p. Dziędziel jest naprawdę świetnym aktorem, ten moment jak to powiedział i zacięcie gdy sobie uświadomił że sam sobie odpowiedział na zadane pytanie. Po prostu mistrz ;)

SCORPION60

Akurat w tej produkcji wulgaryzmy był świetnymi dialogami. Ja zwróciłem również uwagę na dialogi Doroty Pomykały i jej świetna rozmowa z Marianem Dziędzielem o wypróbowaniu nowości w seksie ;). Tylko szkoda, że to etiuda, a nie pełny metraż w mojej ocenie mocna szósteczka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones