PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=520698}
7,2 29 300
ocen
7,2 10 1 29300
7,2 14
ocen krytyków
Moja łódź podwodna
powrót do forum filmu Moja łódź podwodna

Na bezsenność

ocenił(a) film na 5

Nie zwykłem opisywać filmów jako nudnych, bo to kojarzy mi się z wypowiedziami fanów produkcji opartych na grach komputerowych, wymagających co najmniej 100 strzałów i 3 trupów w każdej minucie filmu. Do tego filmu przystąpiłem z pewnym optymizmem, który jednak z upływem minut malał, żeby w końcu przerodzić się w zniecierpliwienie i obawę o zajady od ziewania. "Łódź" stanowi odpowiedź na pytanie dlaczego nie powinno się robić filmów o "zwykłych problemach zwykłych ludzi". Otóż dlatego, że nie są one w stanie utrzymać widza na dłużej, czy to w kinie, czy przed TV, w skupieniu. Miało być filozoficznie, a wyszło nudziarsko.

ocenił(a) film na 4
pkb_pl

Da się robić interesujące filmy o "zwykłych problemach zwykłych ludzi" ale tu ewidentnie im nie wyszło. Liczyłem na kolejne Moonrise Kingdom ale ewidentnie im nie wyszło

ocenił(a) film na 7
pkb_pl

Ludzie są różni i każdy inaczej odbiera ten film. Jestem człowiekiem spokojnym, małomównym. Dla mnie ten film nie był nudny, obejrzałem z ciekawością. "Czerwony kapturek" typowa tajemnicza, ładna dziewczyna, której zbyt wiele osób nie zauważa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones