PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=434190}
6,4 9 256
ocen
6,4 10 1 9256
5,0 8
ocen krytyków
Moja krew
powrót do forum filmu Moja krew

Rece mi opadaja, jak czytam niektore recenzje tego filmu. Czy ludzi na serio mozgow juz nie uzywaja? Jak mozna nie wiedziec o czym byl film? Dla mnie bardzo dobre kino, ze swietna rola glowna. Film dotykajacy czasem az do bolu przejmujacy, ale w koncu takie jest zycie. no chyba ze sie jest ameba, co z filmu wyniosla tylko ladne cycki... Ach szkoda slow. Film swietny!

ocenił(a) film na 8
ksajnoga

Zgadzam się. Mam po nim podobne wrażenia jak po "Placu Zbawiciela" - to taki film, który się kończy a dalej siedzi się przed telewizorem i próbuje poukładać to, co się właśnie zobaczyło.

ocenił(a) film na 8
biedny_misiu

ot to, dokładnie biedny misiu ;)

ocenił(a) film na 5
biedny_misiu

To już wiem, czemu mi się nie podobało. Choć Plac Zbawiciela jeszcze większa patolka ;-)

ksajnoga

Zgadza się - kapitalny film... Jak zaczniesz oglądać - wciągnie Cię jak ruchome piaski. Nie sposób oderwać się od ekranu. Wspaniały.

Zresztą nie jedyny tak dobry w repertuarze Wrony... (RIP)

ocenił(a) film na 8
dia8el

ładne porównanie z tymi piaskami, jakie filmy Wrony (RIP) polecasz?

ksajnoga

Chrzest (2010)
Demon (2015) - ostatni film :(

ocenił(a) film na 1
dia8el

słaby.

ocenił(a) film na 1
ksajnoga

Wkurzająca, wolna depresyjna narracja, chaotyczne sceny,,typowy polski ''film artystyczny'' młodego pokolenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones