PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115176}

Moja matka woli kobiety

A mi madre le gustan las mujeres
6,5 495
ocen
6,5 10 1 495
Moja matka woli kobiety
powrót do forum filmu Moja matka woli kobiety

Film, mimo poruszanej trudnej tematyki, bardzo lekki, momentami zabawny. Ciekawa propozycja dla tych, którzy chcieliby się przyjrzeć naszym współczesnym czasom. Bez moralizowania, bez epatowania widza brutalnością, choć i bez tak popularnej w kinie amerykańskim poprawności politycznej, za to w nie oceniający sposób pokazujący, jacy jesteśmy i jak wyglądają nasze relacje z innymi.

użytkownik usunięty
ikanga3

Po przeczytaniu tytułu pomyslalam od razu – eee nie...kolejna tandeta podsycona do tego nienormalną miloscią...o nie, nie dam się zwieźć znowu durnym filmem i nie pojde na to...ale potem gadalam o tym z moim chlopakiem który mowi poczekaj, zobaczmy może to nie jest takie glupie. Wiec dalam się przekonac i poszlismy do kina. I musze powiedziec ze znowu dostalam nauczke żeby nie wysnuwac wnioskow zbyt pochopnie. Bo obejrzalam film który mowil o czyms calkiem innym niż tytul. Owszem milosc kobiety do kobiety, i to matki 3 doroslych corek która wiąże się z kobieta w ich wieku, jest ale to tylko po to by moc rozpocząć snucie dalszej akcji. Bo ta milosc jest tylko punktem wyjscia a akcja filmu tak naprawde mowi o uczuciach i emocjach ludzi postawinych wobec takiego faktu. Widac jak kazda z corek reaguje inaczej, jak kazda przezywa to na swój sposób choc wszystkie łaczy brak akceptacji takiej sytuacjiprzynajmniej na poczatku...tak, bo film pokazuje jak z biegiem czasu to wszystko się zmienia...a wszystko to autorki ujely jeszcze w pogodnym jezyku, często pelnym komizmu. także polecam tym którzy lubia przezywac kino, mieć poczucie ze nie stracili czasu a przy tym lubią się pośmiać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones