PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=367641}

Moje córki

Daddy's Little Girls
6,7 3 932
oceny
6,7 10 1 3932
Moje córki
powrót do forum filmu Moje córki

Bardzo dobry

ocenił(a) film na 8

Filmy T. Perry'ego oglądałem niemal wszystkie i każdy z osobna zrobił na mnie wielkie wrażenie. Jestem fanem kina afroamerykańskiego i, moim zdaniem, Perry jest postacią szczególną jeśli chodzi o tamtejszą kinematografię. Z kloszarda stał się bogatym filmowcem (majątek ocenia się na 70 mln dolarów), a perypetie Made'y (i nie tylko jej) są warte uwagi.

ocenił(a) film na 7
Kontroler

Jestem tego samego zdania!
Uwielbiam (by nie rzec Kocham) jego filmy; każdy zostawia po sobie wiele wartości; każdy ma przesłanie
Zaś przygody Made'y dla mnie arcydzieła!
"Dady's Little Gorls" - z pozoru prosta i nieco przewidywalna hiastoria, to jednak ukazana tak, że wzrusza, ciekawi i nie nudzi, zostawiając za sobą swoisty ślad w sercu...

ocenił(a) film na 7
ola_1986

------------------bład się wkradł - Dady's Little Girls-----------------------

ocenił(a) film na 7
ola_1986

... i ja jestem podobnego zdania. Niezła fabuła, chociaż b. przewidywalna. Warty zobaczenia. Polecam

użytkownik usunięty
Kontroler

wydaje mi sie ze patrzac jakos tak bardzo obiektywnie to ten film nie zasluguje na 8, no ale jest bardzo przyjemny, po prostu lubie takie klimaty, a skoro zyjemy w wolnym kraju to dam subiektywne 8 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones