PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1016}

Moje własne Idaho

My Own Private Idaho
7,2 17 184
oceny
7,2 10 1 17184
7,3 15
ocen krytyków
Moje własne Idaho
powrót do forum filmu Moje własne Idaho

Iluminackie symbole

ocenił(a) film na 8

Też je widzieliście? Czyży Gust był jednym z wyklętych reżyserów?

ocenił(a) film na 8
Sanos

Film świetny choć z syfu robi teatr. Ilu tych chłopców, miało te same spojrzenie w Seattle, w przede dniu tego co wybuchło tam potem. Czemu właśnie tam? Czy czuł to Van Sant? Co jest na końcu drogi? To prawda, że narkoleptykom się nic nie śni? To chyba koszmar nic nie śnić? Moje Idaho, kocham pozdrawiam.

użytkownik usunięty
Sanos

Ja koleżko nie mam snów. Nie potrafię powiedzieć co jest gorsze : brak snów czy momenty w których coś się śni (straszne rzeczy)... Mam może 1 sen na miesiąc i wtedy jest tak poyebany że jak najszybciej chcę żeby się skończył (jestem świadomy że śnię ale ciężko się wyrwać).

Sanos

Mi również się nic nie śni, niezależnie od przeżyć w ciągu dnia lub poziomu zmęczenia/wypoczęcia. Ostatni sen miałam chyba w wieku 12 lat.I dobrze mi z tym. Z używkami nie mam nic wspólnego. Brak snów ponoć oznacza zdrowy sen, tak słyszałam....

Patianna

Eeee pokitrałam narkolepsje z narkomanią, a obydwie występowały w filmie. Tak czy inaczej narkolepsji też nie mam, a snów u mnie brak. Inna sprawa, że snów można nie pamiętać po przebudzeniu i być ich całkiem nieświadomym. Co również świadczy niby o zdrowotności naszego snu.

ocenił(a) film na 8
Patianna

To ja nie mam zdrowych snów...

Patianna

Raczej odwrotnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones