PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=759367}
6,6 85 953
oceny
6,6 10 1 85953
7,8 44
oceny krytyków
Moonlight
powrót do forum filmu Moonlight

Muszę to napisać

ocenił(a) film na 7

Przestańmy ziać nienawiścią,Skupmy się na wartościach artystycznych filmów.Nie na tym o czym jest ten film i doszukując się Bóg wie czego.Czy grają w danym filmie sami biali aktorzy czy nie.Każdy ma prawo zrobić film o tym o czym chce.Jeśli się nie chce jakiegoś filmu oglądać to się nie ogląda i tyle.Chodzi o konstruktywną krytykę..

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Alik_88

10 lat temu tez bym tak zareagowal

CichyMorderca

on po prostu zareagował na twoją głupotę. to tak jakby ktoś nazwał się troll a potem zastanawiał się dlaczego nikt nie łapie się na jego trolowanie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
CichyMorderca

Takie wypowiedzi mogą mogąbyc karane:) ja protestuje przeciwko kretynom, nienawidze glupoty a Ty kolego jestes wyjatkowym inwalida umyslowym. Film bardzo dobry i ani troche nie interesuje mnie czy jest o bialych czy czarnych jesli jakos calosc jest poprostu dobry. A te wasze masonskie, czarne, katolickie i cholera wie jakie jeszcze spiski wsadz sobie w dupe i nie wypowiadaj sie na forum filmowym tylko jakims naziolskim. Zasrani pseudo patrioci

Pyramid_Head

nie jestem twoim kolega ciolku obudz sie

katrinafw

Niestety ci ludzie boją się takich filmów, dlatego reagują tak agresywnie. A boją się ponieważ myślą, że po obejrzeniu takich filmów sami staną się homoseksualni. ;)
Potwierdzając tak teorię, że każdy nienawidzący homoseksualistów jest osoba nieświadoma, że jest homoseksualna. innego logicznego wytłumaczenia niema.

nieznajomy43

O co za teoria - nie podoba mi się film, to mam fobię. W swoim życiu obejrzałem masę różnych filmów, dotykających wielu różnych życiowych spraw i mi się nie podobały. Czyli boję się wszystkiego? Czy to tylko homoseksualna teoria?

vbazyl

a wiesz ile jest ludzi którzy piszą, że nie podoba im się film tylko dlatego bo był w nim homoseksualizm? oraz źle zrozumiałeś to zdanie dlatego zacytuje ci fragment który pominąłeś "...teorię, że każdy nienawidzący homoseksualistów...". więc jeśli nie podoba ci się film bo są w nim homoseksualiści wtedy jesteś homofobem, a jeśli nie przeszkadza ci ten temat to proszę bardzo możesz dać temu filmowi nawet 1/10.

nieznajomy43

Homoseksualizm jest wypaczeniem i nie rozumiem dlaczego masz pretensje, że komuś może się to nie podobać. No "rzuciłem granatem" to się pewnie zacznie...

vbazyl

Homoseksualizm nie jest wypaczeniem, Lekarze już dawno to stwierdzili. Skoro nie zgadasz się z naukowcami to już twój problem.

nieznajomy43

Hoho widzę, że ktoś wierzy "naukowcom". Jak to możliwe że ci wszyscy naukowcy mają sprzeczne teorie np. o wpływie człowieka na zmianę klimatu? Jak dobrze zapłacisz to się znajdą naukowcy potwierdzający że pedofilia nie jest wypaczeniem, więc teorie naukowców są OPINIĄ a nie dowodem.
Naukowcy udowodnili że Coca Cola nie ma wpływu na otyłość u ludzi. Oczywiście ci opłaceni przez koncern Coli.
Jak można udowodnić że homoseksualizm jest naturalny? Ludzie rodzą się bez rąk, z większą liczbą palców, bliźnięta zrośnięte ze sobą (nawet tam gdzie nie było Czarnobyla) - czy to również nie jest wypaczenie? To że istnieją wyjątki w naturze nie oznacza że są naturalne.
Istnieje szansa że po rzucie monetą wypadnie kant - czy to również jest naturalne? Nie jest.
O a tutaj masz DANE o tym co lekarze NAPRAWDĘ myślą o homoseksualizmie:
http://www.fpiec.pl/post/2016/04/13/hoomoseksualizmlekarzeeuurdopa
Szok prawda? Tylko nie zgadzam się że da się to wyleczyć, bo nie rozpatruję tego w formie choroby, tylko wypaczenia.

vbazyl

co do zmian klimatu statystyki pokazują, że tylko 3% naukowców nie wierzy, że człowiek ma wpływ na globalne ocieplenie..

nieznajomy43

Globalne ocieplenie to jest BIZNES. Zmiana klimatu jest czymś dla Ziemi naturalnym.
97% naukowych artykułów dot. globalnego ocieplenia potwierdza szkodliwość człowieka, bo za zaprzeczenie nie ma dalszych pieniędzy na badania. I 97% artykułów nie oznacza 97% naukowców - wprowadzasz ludzi w błąd.
Zresztą postępuje ochłodzenie klimatu a nie ocieplenie:D Najlepsze jest to że kiedyś usłyszałem że ochłodzenie jest wynikiem globalnego ocieplenia hahaha jak to nie mając dowodów ludzie potrafią chwycić się wszystkiego....

vbazyl

vbazyl, zapewne wierzysz też, że szczepionki powodują autyzm, a raka można wyleczyć modlitwą?

manowce

A co wskazałem na dowody w tych sprawach? Nie, więc nie kłam i wmawiaj czegoś czego nie napisałem.
Ty zapewne wierzysz w jednorożce? Ot takie z d*py pytanie jak to lubisz zadawać.

vbazyl

wow :D widzę, że w ogóle nie zrozumiałeś mojego komentarza. no ale spoko, Twoje wywody o homoseksualizmie już mnie utwierdziły w przekonaniu, że masz zaburzenia poznawcze. trzeba mieć naprawdę nudne życie i niesamowicie niską samoocenę, żeby się tak przejmować ludźmi, których życie nas w ogóle nie dotyczy... tak się ekscytujesz tymi gejami, jakby spali w Twoim łóżku.

manowce

Widzę że ty nie rozumiesz co piszesz.

vbazyl

ja rozumiem, co piszę, bo używam poprawnej polszczyzny i nie boję się znaków przestankowych.

manowce

bo zapewne bardzo by chciał, żeby sypiali :)

manowce

Jaka szybka diagnoza, ja cie kręce :)

maklejn

doctor Internet :D

vbazyl

Ok..widzę, że mamy kolejnego głupiego ignoranta, którego trzeba naprostować, po poziomem swojej wiedzy stoi niżej od piekła. Ale po kolei:

,,Hoho widzę, że ktoś wierzy "naukowcom,,

Hohoho widzę, że ktoś tutaj bez żadnych argumentów stara podważyć się lata badań oraz informacje płynące od ludzi, którzy znają się na swoim fachu i zawodzie. Wow..no przecież, to takie głupie, w końcu każdy inteligentny i mądry człowiek słucha się w sprawach x ludzi, którzy najwięcej wiedzą o y albo i z. Na tym polega prawdziwa wiedza, hoho.

Widzę, że to jeden z tych..alternatywnych xd.

,,Jak to możliwe że ci wszyscy naukowcy mają sprzeczne teorie ,,

W czym konkretnie? Odnośnie homoseksualizmu, sprzecznej teorii nie ma, wszystkie organizacje zrzeszające lekarzy i światowe stowarzyszenia, mają taką samą opinię o homoseksualizmie. To nie choroba, ani zaburzenie.
Cytuję:

Psychologowie, psychiatrzy i inni specjaliści zajmujący się zdrowiem psychicznym, zgadzają się co do faktu, że homoseksualność nie jest chorobą, zaburzeniem psychicznym czy problemem emocjonalnym. Ponad 35 lat obiektywnych, dobrze zaprojektowanych badań naukowych wykazało, że homoseksualność, sama w sobie, nie wiąże się z zaburzeniami psychicznymi lub emocjonalnymi czy społecznymi problemami. Homoseksualność niegdyś była uważana za chorobę, ponieważ specjaliści zajmujący się zdrowiem psychicznym i społeczeństwo dysponowali nierzetelnymi, opartymi na uprzedzeniach, informacjami.
W 1973 roku Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne uwzględniając nowe, lepiej zaprojektowane badania, usunęło homoseksualność z listy zaburzeń psychicznych i emocjonalnych. Dwa lata później, Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne podjęło uchwałę popierającą to usunięcie.

Od ponad 25 lat oba stowarzyszenia apelują do wszystkich specjalistów w zakresie zdrowia psychicznego o pomoc w usunięciu piętna choroby psychicznej, którą niektórzy ludzie nadal łączą z orientacją homoseksualną.

Opinia Stowarzyszenia psychologicznego.

,,Homoseksualna orientacja nie może być uznawana za przejaw niepełnego rozwoju osobowości lub psychopatologii. Jak każde uprzedzenie społeczne, uprzedzenie wobec homoseksualności wpływa negatywnie na zdrowie psychiczne, przyczyniając się do trwałego poczucia naznaczenia i głębokiego samokrytycyzmu u osób zorientowanych homoseksualnie poprzez uwewnętrznienie tego uprzedzenia.,,

A tutaj psychoanalityczne.

Jak widzisz sprzeczności nie ma co potwierdzają również polscy lekarze:
http://web.archive.org/web/20071028112410/http://www.kampania.org.pl/cms/data/up images/Stanowisko_PTS.pdf

Więc ponownie..nie ma żadnych sprzeczności od oficjalnej wykładni medycznej na obecne czasy.

,,Jak dobrze zapłacisz to się znajdą naukowcy potwierdzający że pedofilia nie jest wypaczeniem, więc teorie naukowców są OPINIĄ a nie dowodem.,

Teorię naukowe są teoriami, czyli zbiorem poglądów potwierdzonym długoletnią falą badań oraz analizy krytycznej oraz podatnej na testowanie. Czyli jest to coś...co pewnie nigdy nie będzie przez ciebie rozumiane. Sadly. Na tyle ile się da, są one dowodami, np. teoria grawitacji, albo ewolucji są potwierdzone, ,,działają,, oraz nikt nie wymyślił nic lepszego i racjonalniejszego. I co do pedofilii owszem, to nie jest wypaczenie. To parafilia seksualna. Nielegalna oraz w częstych formach, zła i krzywdząca, ale nadal, parafilia. Nie ,,wypaczenie,, cokolwiek to znaczy dla metodologi naukowej.

,,Naukowcy udowodnili że Coca Cola nie ma wpływu na otyłość u ludzi,

Pokaż mi to.

,,Oczywiście ci opłaceni przez koncern Coli,

Udowodnij, że wynik tych badań, o ile są i je pokażesz.., rzeczywiście został sfałszowany pod wpływem korporacji.

,,Jak można udowodnić że homoseksualizm jest naturalny?,,

W bardzo prosty sposób. Ma on swoje miejsce w naturze, występuje w naturze u różnych gatunków zwierząt, głównie w tych inteligentniejszych jak np. delfiny, albo i pingwiny. Pary takie są tak smao trwałe jak hetero. Jest on warunkowany genetycznie, występuję od początków rodzaju ludzkiego, co najmniej, i jak do tej pory, przez te kilkadziesiąt milionów lat, nie zmienił się zbyt wiele i nie spowodował jakiejś wielkiej zagłady..czy coś w tym stylu. Więc, jest naturalny i uwarunkowany w naturze, vide jego przyczyna jest znana.

,,Ludzie rodzą się bez rąk, z większą liczbą palców, bliźnięta zrośnięte ze sobą (nawet tam gdzie nie było Czarnobyla) - czy to również nie jest wypaczenie?,

Nie to błąd w genach i mutacje, ale homoseksualiści się tacy nie rodzą więc twoja analogia, nie ma sensu.

,,O a tutaj masz DANE o tym co lekarze NAPRAWDĘ myślą o homoseksualizmie:,

Nie masz monopolu na prawdę mój drogi, więc daruj sobie taki zwroty godne co najwyżej niedojrzałego nastolatka. Chyba, że nim jesteś..wtedy jeszcze może jest dla ciebie nadzieja.
W tym artykule nie ma nic co by potwierdzało twoją tezę. Co to znaczy, co lekarze ,,naprawdę,, myślą o homoseksualizmie? Z wyników raportu wynika że dużo lekarzy starszego pokolenia, nadal prywatnie mogą uważać homoseksualizm za chorobę. Tym nie mniej, nie ma to uzasadnienia w rzeczywistości. Nie ma argumentów na to by powoływać się na lobbystyczne badania w latach 70 prowadzone głównie z USA, pod wpływem grup religijnych ortodoksyjnych.
Więc..ten raport wcale nie pokazuje dowodów na to, że homoseksualizm to choroba czy zaburzenie, jedynie to, że część starej kadry nie chcę zweryfikować swoich poglądów i dostosować się do obecnej nauki, przez co powielają błędy poprzedników. To są lekarze, którzy na pierwszym miejscu stawiają wiarę lub konformizm, zamiast naukowej rzetelności. Widać to choćby w argumencie o ,,rozprzestrzenianiu zjawiska,, xd. Ta wykładnia jest godna dzieciaka, nie poważnego człowieka, zwłaszcza, że homoseksualizm nie ma jak się roznosić. Chyba, że w genach, ale na to już wpływu nie mamy.

,,Globalne ocieplenie to jest BIZNES,

Wszystko jest biznesem, co to zmienia?

,,Zmiana klimatu jest czymś dla Ziemi naturalnym. ,

Chodzi o skalę, nie o zmianę klimatu.

,,97% naukowych artykułów dot. globalnego ocieplenia potwierdza szkodliwość człowieka, bo za zaprzeczenie nie ma dalszych pieniędzy na badania.,

To ciekawe, udowodnij mi proszę te statystyki. Albo ty będziesz wprowadzał ludzi w błąd...

,,Zresztą postępuje ochłodzenie klimatu a nie ocieplenie:,

Gdzie to udowodniono?

Macintosh

Człowieku zacznij czytać ze zrozumieniem! Skoro naukowcy są podzieleni to dlaczego miałbym im wierzyć? Jeden powie to, drugi na odwrót i co mam jak pelikan wszystko łykać? Zacznij myśleć samodzielnie a nie ślepo ufać "naukowcom".

Homoseksualizm to zaburzenie czy ci się to podoba czy nie. To że sobie jacyś psychiatrzy wymyślili co innego to mnie nie obchodzi. Znasz powiedzenie - każdy jest zdrowy dopóki psychiatra go nie zbada? Każdego mogą zamknąć w psychiatryku bo sobie coś wymyślą i ja mam szanować opinię ludzi którzy manipulują wedle potrzeb? Wystarczy że zapłacę psychiatrze kupę szmalu i Ciebie zamkną w szpitalu psychiatrycznym. Tyle są warci twoi psycholodzy.

Nie jestem naukowcem i dla mnie pedofilia to wypaczenie umysłowe.

Kanibalizm również występuje w naturze. Czy to naturalne i powinniśmy to zaakceptować? To są wyjątki, które występują w naturze, ale nie są naturalne! Zacznij rozróżniać te dwa stwierdzenia.

Homoseksualizm to również błąd w genach! Skoro rodzice, dziadkowie, pradziadkowie byli hetero to skąd nagle dziecko homo? Bez sensu.

Ty również nie masz monopolu na prawdę, więc zacznij brać pod uwagę fakty sprzeczne z twoją opinią.

Coca Cola:
http://www.thejournal.ie/coca-cola-gave-to-scientists-who-dont-agree-soft-drinks -cause-obesity-2263376-Aug2015/?utm_source=shortlink

Ochłodzenie:
http://wiadomosci.wp.pl/gid,17322082,kat,355,title,Globalne-ochlodzenie-zamiast- ocieplenia,galeria.html?ticaid=118a37&_ticrsn=3

"Chodzi o skalę" - no i co z tą skalą? Bo ja nie widzę nic nienaturalnego. Temperatura na świecie nie rośnie!
Udowodnij że człowiek ma znaczący wpływ na klimat, bo jakoś tego nie zrobiłeś.
Szukasz tylko tego co potwierdzi twoją opinię, a ja zapoznaję się z różnymi stanowiskami i faktami. Może zacznij robić to samo.

Skoro wszystko jest biznesem to ludzie manipulują "faktami" żeby zarobić więcej pieniędzy. Dziwne że uważasz to za nieistotne.
Dalsza dyskusja nie ma sensu. Dalej wierz skorumpowanym naukowcom zamiast samodzielnie myśleć.

PS - homoseksualizm to zaburzenie:)

vbazyl

"Homoseksualizm to zaburzenie czy ci się to podoba czy nie. To że sobie jacyś psychiatrzy wymyślili co innego to mnie nie obchodzi. "

Tymi dwoma zdaniami pokazałeś, że nie ma z Tobą żadnej dyskusji. Twoje podejście wygląda mniej więcej tak "jest tak jak ja uważam, a jak coś udowadnia, że jest inaczej to ja w to nie wierze".

"Dalej wierz skorumpowanym naukowcom zamiast samodzielnie myśleć."

Nie, samodzielne myślenie nie polega na odrzuceniu wszystkiego i stwierdzeniu "ja tak myślę, to tak musi być".

_Zero_

Opinia to nie jest dowód! Jeżeli geny odbiegają od normy to jest to zaburzenie. Homoseksualizm nie jest normą. Dotarło?

vbazyl

,,Człowieku zacznij czytać ze zrozumieniem!,

Czytam, może zatem podasz przykład który niby temu przeczy?

,,Skoro naukowcy są podzieleni to dlaczego miałbym im wierzyć?,,

Nie są podzieleni. Co rozumiesz poprzez ,,naukowcy,,?

,,Jeden powie to, drugi na odwrót i co mam jak pelikan wszystko łykać? Zacznij myśleć samodzielnie a nie ślepo ufać "naukowcom".,,

Ale ty nie myślisz samodzielnie xd. Jesteś objęty swoją bańką informacyjną, do której przepuszczasz tylko selektywnie wybrane informacje. Takie, które będą potwierdzały twój błąd logiczny oraz twoje urojenia. Ta postawa nazywa się ładnie naukowym analfabetyzmem. I ty właśnie, jesteś takim analfabetom naukowym. Wszak swoją wiedzę i tak czerpiesz z jakiś źródeł a skoro mają one wątpliwą wartość to tym gorzej dla ciebie i twojej pychy. Przestań popełniać błędy cherry picking oraz hasty generalization.

,,Homoseksualizm to zaburzenie czy ci się to podoba czy nie

No..nie xd. Homoseksualizm nie jest zaburzeniem i choćbyś nie wiem ile ty i tobie podobni używali tej błędnej wykładni i tego słowa, niezgodnie z jego znaczeniem, to nadal nie będzie prawdą twoje stwierdzenie xd. Nie ma żadnych naukowych podstaw do takich osądów. A jeśli twoje jakieś są, to nie są one naukowe, innymi słowy wynikają z twojej ignorancji i próżności, albo i faktu, że nie chcesz przyznać, że są osoby mądrzejsze od ciebie. Vide, kolejna cecha osób skrajnie ograniczonych intelektualnie.

,, To że sobie jacyś psychiatrzy wymyślili co innego to mnie nie obchodzi.,

I właśnie w tym momencie pokazujesz swoją głupotę i idiotyzm. Nikt nie ma zamiaru akceptować tej głupoty, więc nie dziw się, że ludzie będą cię krytykować i informować o twoich błędach.

,, Znasz powiedzenie - każdy jest zdrowy dopóki psychiatra go nie zbada?,,

Nie i nie ma ono żadnego naukowego uzasadnienia. Chyba, że chcesz mi wmówić, że choroby psychiczne to wymysł psychiatrów xd.

,, Każdego mogą zamknąć w psychiatryku bo sobie coś wymyślą i ja mam szanować opinię ludzi którzy manipulują wedle potrzeb? Wystarczy że zapłacę psychiatrze kupę szmalu i Ciebie zamkną w szpitalu psychiatrycznym. Tyle są warci twoi psycholodzy.

Udowodnij to. Wyzywam cię byś potwierdził swoje słowa i zamknął mnie w psychiatryku. Może chociaż raz napiszesz przez przypadek coś prawdziwego xd.

,,Nie jestem naukowcem i dla mnie pedofilia to wypaczenie umysłowe,,

Czyli jesteś głupcem i ignorantem wypowiadającym się na temat rzeczy o których gówno wie..ot, typowy Janusz- cebulak xd

,,Kanibalizm również występuje w naturze. Czy to naturalne i powinniśmy to zaakceptować? To są wyjątki, które występują w naturze, ale nie są naturalne! Zacznij rozróżniać te dwa stwierdzenia.,

A ty zacznij rozróżniać miłość człowieka do chęci zjedzenia go xd.
Te dwa zjawiska nie mają z sobą nic wspólnego i nie posługuj się błędem logicznym
Argumentum ad Naturam. Nikt tutaj nie broni homoseksualizmu, tylko dlatego, że jest naturalny.

,,Homoseksualizm to również błąd w genach! Skoro rodzice, dziadkowie, pradziadkowie byli hetero to skąd nagle dziecko homo? Bez sensu.,,

Nie masz zielonego pojęcia o genetyce prawda? Wytłumacz mi, jak rozumiesz działanie genów, proszę. Skoro tak bardzo dobrze na tym się znasz, nie będzie problemem przedstawienie twojego stanowiska, oczywiście, nie z internetu, ale twojego, własnego. No dawaj, pokaż co potrafisz :)

,,Ty również nie masz monopolu na prawdę, więc zacznij brać pod uwagę fakty sprzeczne z twoją opinią.
,,

Gdzie ja wyrażałem opinię? xd

Obydwie rzeczy to zwykłe cherry picking. Serio??? xd

,,Udowodnij że człowiek ma znaczący wpływ na klimat, bo jakoś tego nie zrobiłeś.,,

http://www.nature.com/nature/journal/v438/n7066/full/nature04188.html

https://books.google.pl/books?hl=pl&lr=&id=k9n8v_7foQkC&oi=fnd&pg=PR5&dq=human+i nfluence+on+climate+change&ots=Oz_LXGqPoY&sig=NshNXdj4iTiB_-eNJc2eKlI7BiI&redir_ esc=y#v=onepage&q=human%20influence%20on%20climate%20change&f=false

http://www.ucipfg.com/Repositorio/MLGA/MLGA-01/BLOQUE-INICIAL/Bibliografia/Clima te-Change_Human_Impacts_Coral_Reefs.pdf

Masz tu literaturę naukową na ten temat :) Dowodów jest aż nadto.

,,Szukasz tylko tego co potwierdzi twoją opinię, a ja zapoznaję się z różnymi stanowiskami i faktami. Może zacznij robić to samo.,,

XD O mój boże, jakie to jest pełnie hipokryzji by osoba szukająca gówno wiedzy pouczała osobę, mającą faktyczną wiedzę w omawianym temacie xd.

,,Skoro wszystko jest biznesem to ludzie manipulują "faktami" żeby zarobić więcej pieniędzy. Dziwne że uważasz to za nieistotne. ,,

Uważam, że manipulacja jest pełna hiperbolizacji oraz przesady, zwłaszcza, że manipulacja naturą i faktami, nadal nic ci nie da.

,,Dalsza dyskusja nie ma sensu. Dalej wierz skorumpowanym naukowcom zamiast samodzielnie myśleć.
,,

Ty nie myślisz samodzielnie. Chyba, że zakładasz, że urodziłeś się z tymi poglądami jak znany nam Korwin Mikke xd. Każdy czyta jakieś źródła i na nich kreuje swoją wiedzę. Niektórzy opierają się na źródłach nie naukowych, błędnych, logicznie sprzecznych( jak ty), a inni wiedzą czym jest reaserch oraz dowód ,,peer review,,. Jak np. ja.

I nie, homoseksualizm to nie zaburzenie. Wiem, że twoja niepewność sprawia, że musisz sam siebie do tego przekonywać, ale naprawdę..wbrew powszechnej opinii kłamstwo wypowiedziane 1000 razy nagle magicznie nie zamieni się w prawdę. Chyba zbyt dosłownie bierzesz do serca przysłowia xd.

Macintosh

Aha no i psychiatrzy wydają opinie, a opinie to nie fakt ani dowód...

vbazyl

To teraz popatrz obiektywnie czyja "opinia" jest więcej warta. Psychiatry, który zna się na swoim fachu i poświęcił życie by się go uczyć i udoskonalać czy Twoja, przypadkowego gościa z internetu? No dla mnie sprawa jest dość jasna.

_Zero_

Psychiatrzy wysyłają zdrowych ludzi do psychiatryka. Albo z zemsty, albo żeby pacjent uniknął kary. Więc jaki z nich autorytet? Ja dziękuję takim autorytetom i mam własny rozum.

vbazyl

Proszę wymień mi psychiatrów, którzy wysłali zdrowych ludzi do psychiatryka. Poproszę przynajmniej setkę przykładów skoro to jest takie powszechne. Nie twierdze, że nie ma takich psychiatrów, ale ile ich jest ułamek? Równie dobrze można po ułamku twierdzić, że wszyscy księża to pedofile.

ocenił(a) film na 8
vbazyl

Jestem z ciebie dumny, że masz swój rozum :) ale na miłość boską zachowaj go dla siebie LOL Nikt tu z tobą nie chce rozmawiać. Zamknij się w swoich umysłowych czterech ścianach bez okien i niech Bóg da, że beton uchroni świat przed tym rozumem.

vbazyl

Ale ja nie mówię o wydawaniu opinii. Btw, ich opina jest nadal więcej warta niż twoja. Chyba, że z wykształcenia jesteś psychiatrą, ale w to wątpię.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
hantos

"Do rozrodu potrzeba faceta i kobiety!!!"

No i? Chyba dawno skończyły się czasy w których związki zawierało się tylko po to by mieć dzieci prawda? Jeśli dwóch facetów lub dwie kobiety żyją sobie i są ze sobą szczęśliwi to co Tobie do tego? Nie robią nikomu krzywdy. Przestańcie się wtrącać w czyjeś życie.

"czyli wciskania homoseksualizmu na każdym kroku niemal i wmawianie ludziom, ze to cos normalnego"

Bo to jest coś z czym każdy człowiek musi się pogodzić. Homoseksualiści byli, są i będą, więc możesz się z tym pogodzić albo żyć z frustracją. I ja nigdzie nie widzę tego wciskania na siłę. Za to wyzywanie homoseksualistów jest w internecie wszędzie. Nawet Ty piszesz o nich "homosie".

_Zero_

Pedofile również byli, są i będą. Czy mam się z tym godzić? Bez sensu argument.
Natura stworzyła płci przeciwne żeby się rozmnażać i to jest naturalne! I jedną z głównych potrzeb istot żywych jest zostawianie swoich genów poprzez potomstwo. Słabo na lekcjach biologii uważałeś.
Homoseksualiści nie robią nikomu krzywdy - to prawda, ale niech nie wymagają nienaturalnych praw jak małżeństwo czy adopcja dzieci. Jesteś gejem to bądź i się z tym nie afiszuj - taka prosta zasada. Ale nie, gej wymaga praw gejowskich co jest karygodne!

vbazyl

I to właśnie próbuje wyżej przedstawić .....Ale widać geje mają swoich .....jak to nazwać fanów? Obrońców? :) W domu niech sobie robią co chcą:) Ale nie publicznie i nie dochodzić swoich praw i tyle. Pozdrawiam :)

hantos

Ale film o homoseksualiście, którzy przecież w naszym świecie istnieją uważasz za afiszowanie się?

hantos

Niby czemu to nie mają dążyć do swoich praw? Chcą żyć w normalnych i jawnych związkach, nam nie powinno to przeszkadzać. A publiczne, dla mnie nie ma różnicy, czy na przystanku liże się dwóch facetów, czy kobieta i mężczyzna, to i to jest nie na miejscu. Pozdrawiam :)

vbazyl

"Pedofile również byli, są i będą. Czy mam się z tym godzić? Bez sensu argument."

Jasne, ale pedofile robią krzywdę dzieciom. To jest ta subtelna różnica...

"prawda, ale niech nie wymagają nienaturalnych praw jak małżeństwo czy adopcja dzieci"

Dlaczego niby nie mogą wymagać takich praw jak małżeństwo?

ocenił(a) film na 1
_Zero_

Hehe zabawne jak idioci zarzucają innym brak logiki

vbazyl

kobiety z biologicznego punktu widzenia mogą zajść w ciąże już w 12 roku życia więc idąc tym tokiem myślenia pedofilia też jest naturalna. ;)

nieznajomy43

Dla ciebie może jest, dla mnie nie jest.

vbazyl

Ale idąc waszym tokiem rozumowania "bo natura tak stworzyła" to by się zgadzało. Skoro kobieta może w wieku 12 lat zajść w ciążę, to natura tak ją stworzyła. Wasza logika właśnie upadła z wielkim hukiem.

_Zero_

Ty jesteś naprawdę aż tak ograniczony? Ja ci tłumaczę jak krowie w oborze, jak została stworzona natura a ty mi pitolisz o tym, że nie każdy chce dzieci....Człowieku zastanów się bo nie umiesz czytać i nie wiesz co piszesz.I co do homosiów....Dla mnie to odchylenie i choroba ale jeżeli ktoś chce w niej żyć? PROSZĘ BARDZO!!! Jak najbardziej ale nie afiszując sie z tym na ulicach i walcząc o jakieś śmieszne prawa czy nawet możliwość adoptowania dzieci bo to już w ogóle przesada.

I tak piszę homosie bo to zwykłe zdrobnienie a nie wyzywanie ich.

hantos

No tak, śmieszne prawa, jak np prawo do życia z kim się chce, dziedziczenia po nim i prawo do stworzenia rodziny. Rzeczywiście bardzo śmieszne.

I jak rozumiem jak ktoś jest inny to powinien siedzieć cicho oby tylko nie powiedzieć komuś, że jest gejem...

_Zero_

A kto ci zabrania żyć z kim chcesz czy dziedziczyć? I po co chwalić się że ktoś jest gejem? Masz hemoroidy to również się tym chwalisz? Bez sensu. Zachowaj to dla siebie i żyj dalej swoim życiem. Nie dziel się czymś czego inni nie chcą czy nie potrzebują wiedzieć.

vbazyl

"Masz hemoroidy to również się tym chwalisz?"

Jakby ktoś napisał publicznie "mam hemoroidy" to byłaby jakaś afera? Wątpię. Jakby ktoś napisał "jestem gejem" byłaby afera, że się afiszuje, że propaguje homoseksualizm i w ogóle jest zerem.

I gdzie tu ktoś się dzieli? Bo dalej nie widzę tej wielkiej propagandy. Nie wiem jak was, ale mnie nikt nie zmuszał do zmiany mojej orientacji. Skąd wasza nienawiść?

_Zero_

Dobra. Racji nie masz ale przynajmniej nie ubliżasz. Ok. Posłuchaj człowieku....dlaczego nie czytasz przedstawianych argumentów? Nikt nie chce linczować gejów bo oni są jacy są i chcą tacy być! Nie przeszkadzają mi do puki nie liżą się na i nie pieprzą na ulicach i nie żenią się adoptując dzieci jakby to było coś normalnego. Niech sobie żyją razem całe życie, kochają się po swojemu itd ale na pewno nie będzie to ogólnie normalne.

Pedofile i zofile i nekrofile to tez dla ciebie jest normalność? Przecież tak samo jak gejostwo jest to tylko odchył czy zboczenie. Zastanów się nad różnicą jaka jest pomiędzy słowami akceptacja a prawa czy normalność

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones