PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564186}
5,2 26 218
ocen
5,2 10 1 26218
4,8 16
ocen krytyków
Mordercza opona
powrót do forum filmu Mordercza opona
Bajker123

Przepraszam bardzo, ale czegoś ty się ku*wa spodziewał?

ocenił(a) film na 1
juchacz17

Napewno nie takiego szitu w takim stopniu ... A ta ocena 5.2 ? to nie wiem skad sie wziela. Jest tysiac lepszych gniotow od tego :D

Bajker123

Jak możesz oczekiwać od filmu więcej skoro po samym tytule można wywnioskować że, to śmiech na sali będzie, przeczytaj opis, i już wiesz czy warto obejrzeć czy nie

ocenił(a) film na 1
juchacz17

Niektore filmy tez maja dziwne opisy, zalosne obrazki i niskie oceny a nie sa zle :)

ocenił(a) film na 1
juchacz17

a ten film to zupelne **** i ma ocene ponad 5 ..... Wiec to tez cos daje do myslenia, ze moze nie jest taki zly

Bajker123

Nie widziałem go, ale wierz mi są większe gówna

ocenił(a) film na 7
Bajker123

Bo dotychczas g...o widziałeś.

ocenił(a) film na 1
Krzypur

Uwierz ze widzialem..

ocenił(a) film na 7
Bajker123

I tak zostawmy ten skatologiczny temat.

ocenił(a) film na 1
Bajker123

Według mnie też. Porażka totalna. I dlatego widać, że oceny ludzi tak się różnią, że to nieporozumienie. Dlatego jak widzę noty tu na filmwebie czy w gazetach jakieś śmieszne gwiazdki to mi się chce śmiać.

ocenił(a) film na 7
Bajker123

Całkiem niezła szydercza, czarna komedia, oglądaj z przymrużeniem oka, nie jest to stricte horror, więc nie wiem, czego się spodziewałeś. Film ma całkiem ciekawą fabułę i o dziwo drugie dno.

ocenił(a) film na 1
Aldirien

Spodziewalem sie czegos wiecej. Bo z takiego pomyslu dalo sie zrobic naprawde fajny film.

ocenił(a) film na 7
Bajker123

Tak, czy owak nie zasługuje wg mnie na 1/10, no ale niech będzie, że to kwestia gustu.

ocenił(a) film na 1
Aldirien

No jak dla mnie film na ocene 2 musi zasluzyc. Ten to totalne wrecz dla mnie nieporozumienie.

Bajker123

toż to świetny inteligentny i pełen metafor film! Wiesz kim jesteś Bajker? Jesteś tylko człowieczkiem z lornytką.

ocenił(a) film na 4
Bajker123

Przecież na samym początku filmu masz krótki wstęp o czym jest ten film. Trzeba być niezłym kretynem żeby po jego usłyszeniu brnąć w to dalej na siłę jeśli wiesz że to Ci się nie podoba. Jeśli o mnie chodzi to ten film i tak jest lepszy niż niektóre polskie produkcje :D

ocenił(a) film na 1
Pro100wnik

Wiem jaki byl wstep. Ale wstep nie wyjasnia i daje mi tego aby oceniac ten film na ponad 1, tylko z tego wzgledu...
Dla mnie jest to najgorszy syf jaki widzialem i tyle

Bajker123

Oj zgadzam się. W tym przypadku z czystym sumieniem dałam najniższą notę. Niestety film jak dla mnie nie był ani zabawny, ani straszny. Kwestia gustu. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones