PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=641370}

Morderstwa w Fjällbace: Niemiecki bękart

Fjällbackamorden - Tyskungen
6,3 2 338
ocen
6,3 10 1 2338
Morderstwa w Fjällbace: Niemiecki bękart
powrót do forum filmu Morderstwa w Fjällbace: Niemiecki bękart

Obejrzałam ten fim i bardzo mi sie spodobała znając życie książka bedzie o 100 razy lepsza ..ale zauważyłam ze jest jeszcze 5 odcinków z tej serii i mam pytanie czy to jest ten sam wątek tylko ze zrobione jako serial czy jest inna fabuła ... czekam na odpowiedz .. z góry dzięki i pozdrawiam .

ocenił(a) film na 7
daria454

Podpinam sie pod pytanie :)

izabela00

ale jesli chodzi o to czy sa to historie z ksiażek to niestety nie..jedynie Niemiecki bekart nawiazuje do ksiazki, natomiast reszta filmów ma z ksiazkami wspolnychj tylko bohaterów ,a sprawy sa całkiem inne

daria454

Wszyskie odcinki łączą główni bohaterowie: Erica Falck i Patrik Hedström oraz tytułowe morderstwa w miasteczku Fjallbacka. Każdy odcinek dotyczy jednak innej sprawy tak jak np Wallander, Z rubryki kryminalnej, Varg Veum, Maria Wern itp

ocenił(a) film na 8
Anihilator

Dzięki !!!

ocenił(a) film na 8
daria454

ja polecam całą serię książek Camilli Lackberg :)

ocenił(a) film na 8
daria454

Dodam, że odcinki można oglądać w dowolnej kolejności, nie są powiązane. Jedynie "Niemiecki bękart" odstaje jako pierwszy; akcja dzieje się kilka lat przed pozostałymi.

daria454

Gdzie można obejrzeć ten film ?

ocenił(a) film na 8
iza_jurkowska

Ja to oglądałam dawno temu .... i dostałam od znajomego ... nie wiem gdzie to znaleźć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones