PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105187}

Morderstwo w Orient Expresie

Murder on The Orient Express
5,5 869
ocen
5,5 10 1 869
Morderstwo w Orient Expresie
powrót do forum filmu Morderstwo w Orient Expresie

Dno, DNO, DNOOO!!!

ocenił(a) film na 1

Co to ma być? Poirot z laptopem, który wszystko ma podane na tacy? Nowoczesna wersja Poirota, chujowa adaptacja genialnej książki. Stara wersja o niebo lepsza. Tyle.

ocenił(a) film na 4
Godzilla

Popieram. Uwielbiam kryminały Aghaty Cristie i muszę powiedzieć, że poprzednie ekranizacje oddawały w pełni klimat jej książek. Ale to co zrobili z tą wersją "Morderstwa..."!!!!!!!Herkules przecież dochodził do rozwiązania zagadek kryminalnych włączając "szare komórki" a nie posługując się nowoczesnymi technikami. Uważam, że kryminały Agaty powinny być przeniesione na ekran w czasach kiedy dzieje się akcja a nie do czasów współczesnych, po prostu to już nie jest to samo.

użytkownik usunięty
gabi_2

Popieram. I w ogóle co za nadęty głupek gra Poirota? !


Laptop i Poirot ... -_-

Poirot i romans? Tak, ale NIE TEN SŁYNNY HERKULES POIROT!

ocenił(a) film na 8

Ani nie podoba mi się ten wątek romansu ani to, że Poirot to nie ten co zawsze wszystkiego dochodził drogą dedukcji i umysłu, tylko jakiś z komputerem. Ale ogólnie film nawet.

Happy93

ogólnie?? co z Tobą??! mówisz o komputerze jakby to był małe szczegół. Nieistotny detal! Przecież to jedna z największych pomyłek w historii kina! O czym myśleli twórcy filmu....???

ocenił(a) film na 4
Wookie_LG

nie mam pojęcia, o czym myśleli ale zgadzam się, że komputer tutaj to jakiś poroniony pomysł. ot, wpiszę sobie nazwisko zamordowanego dziecka (albo mordercy, nie pamiętam) i nagle wyskakuje mi rząd idealnych do odświeżenia pamięci filmików, które wnet wskażą nam, jakiego fachu czy powiązań osoby były zamieszane w sprawę... Poirotowi dawano przecież jakieś nawet mocno przeszłe w czasie sprawy tylko dlatego, że on bazuje wyłącznie na psychologii, która się nie zmienia, a po faktach zostało już niewiele śladów

ocenił(a) film na 1
Godzilla

Tragedia. Poirot z laptopem, romans i w dodatku ma 188cm wzrostu, a to rozbroiło mnie najbardziej. Bardzo lubię tego aktora,ale z całym szacunkiem, nie jemu grać Poirota. Reżyser zdecydowanie nie przemyślał tego pomysłu, ale co ja tam wiem jestem tylko widzem, ech.

ocenił(a) film na 1
Godzilla

No, beznadzieja. Lubię Molina i z sympatii do Niego próbowałam... Bardzo się starałam, ale po jakichś 60% poddałam się. Nie widzę najmniejszego sensu w przenoszeniu w czasie. Miałam wrażenie, że sam filmowy Poirot zastanawia się czemu musi to robić w ten sposób i pytać o rysik a nie wycior do fajki :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones