PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493721}

Morfina

Morfii
7,2 5 262
oceny
7,2 10 1 5262
7,8 4
oceny krytyków
Morfina
powrót do forum filmu Morfina

Parę dobrych scen, dobra muzyka i niezła scenografia to jednak za mało aby ten film otrzymał wyższą notę niż "6". Wszystko niby poprawne i do niczego się nie można przyczepić ale film kipi przeciętnością. Brak mi dramatyzmu w grze głównego autora jak i w całej grze aktorskiej która jest zdecydowaną piętą achillesową filmu. Film o dużym potencjale który nie został jednak należycie wykorzystany. A szkoda bo liczyłem na porządne kino tym bardziej że za film wzięli się Rosjanie a nie miłujący przeciętność reżyserowie z Hamburgerlandu....Mam nadzieje że ktoś jeszcze raz zabierze się za to dzieło Bułhakowa i zrobi wszystko jak należy....

ocenił(a) film na 7
Dziuchni91

A mi się podobał obrazem, Rosjanie jakoś ostatnio piękne optycznie kręcą filmy. Wypas dla oka. Za to 7.

ocenił(a) film na 8
ptosiek

Jak dla mnie to 8,
Cytuję:
Mam nadzieje że ktoś jeszcze raz zabierze się za to dzieło Bułhakowa i zrobi wszystko jak należy....
Jeśli chcesz żeby wszystko było jak należy to idź do biblioteki...

ocenił(a) film na 7
Michi1

To ostatnie - to bardzo celna uwaga.

ocenił(a) film na 9
Dziuchni91

"Kipi przeciętnością" - Owszem gra aktorska (obsada z łapanki) nie jest na najwyższym poziomie, ale nie możemy na to narzekać ! Jedno niedociągnięcie nie skazuje filmu na straty. Dałam wysoką 9 i jestem bardzo zadowolona. Chodź z początku obawiam się flaków z olejem, przyznaję spotkało mnie miłe zaskoczenie. Pełna gracja i ścisła rozwiązłość, zero chorego bajania.
Przepraszam, ale muszę : "Mam nadzieje że ktoś jeszcze raz zabierze się za to dzieło Bułhakowa i zrobi wszystko jak należy...." - Zgadzam się, że należy odwiedzić bibliotekę, ale przeczytanie książki nie jest wielkim wyczynem, znalezienie drugiego dnia u Bułhakowa jest dopiero sukcesem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones