PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7851}
6,4 56 066
ocen
6,4 10 1 56066
5,7 19
ocen krytyków
Mortal Kombat
powrót do forum filmu Mortal Kombat

Wykonanie

ocenił(a) film na 8

W tym filmie najważniejszy jest dźwięk. Jakość i głębia jest fenomenalna, nikt nie zwraca na to uwagi. Byłem na tym filmie 7x w kinie. New line cinema robiła kiedyś dobre filmy.

ocenił(a) film na 3
ciosina

Szkoda czasu na taką bajeczkę, no ale cóż można było się spodziewać po produkcji typu "Mortal Kombat". Kiedyś zawzięcie grałem w grę trylogii, teraz nawet chciałem ją sobie przypomnieć, ale kilka minut i wyłączam.

ocenił(a) film na 4
van_der

Zestarzeliśmy się. Pamiętam czasy, jak nawet reklamy na TVN nie przeszkadzały mi w oglądaniu.

ocenił(a) film na 9
RAC_79

No ja mam 28 lat i nadal podobają mi się takie produkcje

ocenił(a) film na 4
Himiteshu

No widzisz, bo jesteś widocznie fanem tego gatunku. Ja z tego po prostu wyrosłem.

ocenił(a) film na 3
RAC_79

Bo kiedyś to były reklamy, nie to co teraz. Teraz to rzadko zdarza się coś wartego uwagi.

ocenił(a) film na 4
van_der

Nawet nie wiem, bo nie oglądam od 4 lat telewizji.

ocenił(a) film na 9
van_der

Smutne musisz mieć życie bez wyobraźni

ocenił(a) film na 3
Himiteshu

Bo fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego,
aby bawić się, aby bawić, aby bawić się na całego ,
( fantazja)
lalalalalala lalalalala.

Świetnie, że się dobrze na nim bawiłeś, ja niestety nie. Człowiek z wiekiem wyrasta z niektórych rzeczy, cos innego może mu się podobać.

ocenił(a) film na 9
van_der

No patrz, ja nie wyrastam

van_der

Gdyby takie ''bajeczki'' jeszcze powstawały to by było dobrze .

ocenił(a) film na 9
ciosina

Ja 2 razy za młodego i raz z Matką to spała bo fajna muzyka do snu twierdziła :) A denerwują mnie te gimby co tu piszą i dają jeden nie wiedzą nawet o co chodzi i że to na podstawie gry, a tamte lata to było bardzo dobre bo Strett Fighter za bardzo nie wyszedł ale też byłem na nim 2 razy w kinie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones