PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107805}
5,5 33 898
ocen
5,5 10 1 33898
4,3 19
ocen krytyków
Mortal Kombat
powrót do forum filmu Mortal Kombat

Jeśli w tym filmie NIE wystąpi Robin Shou i reszta z obsady z poprzednich części (co jest niemalże w 100% pewne) to ten film nie ma racji bytu. Będzie gówienko z efektami specjalnymi.

Axel

Dokładnie. Zgadzam się z Tobą.

ocenił(a) film na 10
Axel

Następna część Filmu nie będzie kontynuacją ostatniego Mortal Kombat,reżyserem bodajrze będzie twórca serialu Mortal Kombat Legacy serialu Internetowego,więc wątpię żeby to był jakiś badziew ze słabymi Efektami Specjalnymi,chyba że wolisz Efekty Specjalne z Lat 90 dziesiątych??

deep1984_84

Tak, wolę efekty z lat 90 niż ten syf CGI promowany po 2000 roku.

ocenił(a) film na 10
Axel

Wiesz ja się tam nie będę ciebie czepiał,każdy patrzy inaczej na pewne sytuacje,ty wolisz po staremu a inni wolą coś nowszego,Każdy ma swój Świat i swoje Zabawki ;)

Axel

Robin Shou ? minęło sporo czasu, do tego nie sądzę by jakoś wypadł dobrze w tej roli. Osobiście mam mieszane uczucia odnośnie poprzednich części, jak pierwsze MK było znośne, tak druga część to była masakra i jeden wielki kicz. Jedyna osoba w obsadzie jaka mi się podobała, to Lamberd jako Rayden chociaż w drugiej części nawet i jego kreacje potrafili dobitnie skopać.

Wierzę, że nowe MK to będzie coś znacznie lepszego, nie jakaś kopia klimatu turniejowego zerżnięta z Wejścia Smoka, tylko coś odpowiednio mrocznego, krwawego i pełnego akcji. Pierwsze MK niestety ale kopiowało hit z Brucem Lee, nawet motyw bagażów Cage'a został zerżnięty, biesiada przed turniejem... Jedyne godne zapamiętania motywy, to Liu Kang i Sub Zero oraz Skorpion vs Johnny Cage. Reszta wypadła byle jak, kiczowato i drętwo. Z kolei w Mortal Kombat 2 jedyne co dało się oglądać, to zgrabne wojowniczki, Kitana czy Jade ...

Dzisiaj możliwości są większe, możliwości efektów, charakteryzacji, tworzenia efektownych choreografii walk. Spodziewam się czegoś lepszego, niż odgrzewanego kotletu.

Axel

Ma rację bytu. Niby czemu ma nie mieć, Shou (pomijając że to już dziadek) jest jakiś wyjątkowy?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones