PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200116}

Most do Terabithii

Bridge to Terabithia
7,3 117 781
ocen
7,3 10 1 117781
6,5 4
oceny krytyków
Most do Terabithii
powrót do forum filmu Most do Terabithii

Po tylu latach nie mogę się zmusić do ponownego obejrzenia z obawy przed potokiem łez, niesamowity film, mądry i prawdziwy jednocześnie

ocenił(a) film na 9
Angie_Bangie

Jest to chyba jedyny film który jednocześnie uwielbiam i nienawidzę. Pamiętam jak w kinie jako trzynastolatek byłem zauroczony Leslie. I przede wszystkim - jedyny film na którym płakałem ;)

ocenił(a) film na 8
loukas321

Prawdziwy mężczyzna płacze tylko przy śmierci Mufasy.

ocenił(a) film na 9
Jennnimdag

albo przy śmierci Hodora. :(

ocenił(a) film na 10
streetbrother

Albo na 'Parszywej dwunastce'.

ocenił(a) film na 8
loukas321

Co się stało z dziewczyną? Przegapiłem ten moment.

ocenił(a) film na 6
a_f1

Urwała się lina na której się huśtała. Zabiła się.

ocenił(a) film na 8
MartiniKS

Dzięki wielkie.

MartiniKS

Wiem, że sporo wody w Odrze upłynęło, ale nie mogę się powstrzymać

DOBRY SPOJLER NIE JEST ZŁY :P

loukas321

Polecam końcówkę A.I. oraz tak gdzieś od połowy odcinków drugiego sezonu anime Clannad.

ocenił(a) film na 8
Angie_Bangie

musiałem wyjść na 10 minut...w jaki sposób Lesli umarła??

ocenił(a) film na 6
nillvo

Urwała się lina na której się huśtała. Zabiła się.

ocenił(a) film na 8
MartiniKS

ojej :( a przecież nie było tam wysoko...

ocenił(a) film na 5
nillvo

Po upadku uderzyła się w głowę i utopiła się w strumieniu.

Książka to jedna z moich ulubionych z dzieciństwa i właśnie nad książce płakałam, film aż takiego wrażenia na mnie nie zrobił, jednak wyszedł solidny film.

ocenił(a) film na 8
gemma_92

Szkoda strasznie. Myślałem, że obejrzę wesoły familijny film dzisiaj, a tu łzy się cisnęły.
Podejrzewam, że książka musiała odcisnąć się na długo...

ocenił(a) film na 6
nillvo

Jak na takie dzieciaki to dużo nie było trzeba. Urwała się lina a Leslie uderzyła o coś głową i utonęła w tym strumyku - tak powiedzieli :(

Angie_Bangie

Bardzo fajny film, przyjaźń Jess i Leslie była niesamowita. Oboje za leśnym strumieniem stworzyli odrębny, alternatywny świat do tego, który mieli na co dzień, w szkole. Niestety Leslie umarła. Płakałam, kiedy Leslie umarła. Tak nie powinno się stać, ponieważ Jess stracił przyjaciółkę.

ocenił(a) film na 8
Angie_Bangie

Ja nie chcę go ponownie oglądać gdyż znakomicie wspominam ten film, teraz jestem bardziej wymagającym widzem niż 10 lat temu i myślę że obejrzenie wtórne, w obecnej chwili zniszczyłoby moje wspomnienia i zmieniłbym zdanie na temat tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones