PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200116}

Most do Terabithii

Bridge to Terabithia
7,3 117 788
ocen
7,3 10 1 117788
6,5 4
oceny krytyków
Most do Terabithii
powrót do forum filmu Most do Terabithii

Yhyy !

ocenił(a) film na 10

Nie słuchajcie tych głupich ludzi,którzy obrażają ten film.On jest wspaniały ! Z resztą,AnnaSophia Robb tak to zagrała,że normalnie masakra.Ludzie,ona tm miała 11 lat ! Film genialny,wchodzi w pamięć.Nie powiem wam,ale gdy coś się strasznego wydarzyło tam,to się poryczałam i ciagle rozmyślałam o tym filmie przez tydzień.DLACZEGO LUDZIE UMIERAJĄ WTEDY KIEDY SĄ NAJSZCZĘŚLIWSI ? Wiem co czuje Lesly (AnnaSophia Robb) sama mam teraz 12 lat.Kocham ten film.Dla fanów fantasy i przygodowych filmów.Zalicza się do najlepszych filmów jakie oglądałam w życiu.10/10 gorąco polecam ! ! !
ps.a dla fanów Bethany Hamilton i fanów filmów na faktach polecam 'surferka z charakterem" (gdzie również gra AnnaSophia,ale miała tam już 16 lat,teraz ma 20,na prawdę bardzo bardzo mile was zaskoczy.Film o marzeniach i o tym że nie można się poddawać,na prawdę genialny,10/10 polecam,bo warto.)

ocenił(a) film na 8
Jaa666

Zgadzam sie bardzo fajny film 8/10

Jaa666

Zgadzam się z tobą całkowicie. Także kocham ten film. a "surferkę z charakterem" mam w planach obejrzeć od dawna. tyle ze nigdzie się nie da znaleźć tego filmu:)

skoczek_narciarski

jak to nigdzie nie ma? oglądałam niedawno na cda.

kasik2503

Jak tak to obejrzę:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones