PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104649}
6,4 16 286
ocen
6,4 10 1 16286
Motór
powrót do forum filmu Motór

HUMOR NA POZIOMIE PODSTAWOWKI,ZENADA!!! O/10

ocenił(a) film na 10
lks604

no fakt,dla kogoś kto ocenia 'głupi i głupszy" na 10 ten film ma za wysoki poziom

ocenił(a) film na 10
Urgent

Głupi i głupszy był doskonałą komedią, ale Motóra jednak nie ma co porównywać do tego filmu. Świetny klimat tamtych czasów. Byłem wtedy gówniarzem w przedszkolu i tylko podziwiałem starszych kolegów jak kozaczyli na komarkach. Motoroweru dorobiłem się dopiero w latach 90', prawdziwego Motóra długo później. Ktoś kto nigdy nie motórzył i nie miał prawdziwych kumpli nie zrozumie tego filmu dlatego wybaczmy takim osobnikom jak Iks604 gdyż wiele w życiu stracili i juz nie mają szansy by to przeżyć. Ja dla mnie Motór to film genialny. Nie trzeba aktorów z tzw pierwszej ligi, opatrzonych do obrzydzenia aby nakręcić jeden z najlepszych polskich filmów.

T0mku

Ja rozumiem, że tematyka jest dla wielu poruszająca, ale film dopiero od mniej więcej połowy zaczął się rozkręcać. Dialogi były dosyć drętwe, długie pauzy (jeśli taki był zamysł to wyszło niezręcznie), gra aktorska, a w szczególności głównego bohatera też pozostawiała wiele do życzenia. Najjaśniejszym punktem w tym względzie był dla mnie Grzegorz Wojdon, który zawsze trzyma poziom. Na plus na pewno też muzyka i umiejętność oddania realiów tamtych czasów, ale to dla mnie trochę za mało, żeby móc nazwać ten film jednym z najlepszych polskich filmów :)

T0mku

Film filmem ale T0omku nie wmawiaj nigdy nikomu by żałował nie posiadania czegoś z Twojego dzieciństwa jest to równie mądre co branie narkotyków.. Fajne :) ale nie mądre!

ocenił(a) film na 10
lks604

Szkoda cię gimbusie. Pewnie rocznik 1996+ tacy to powinni mieć blokadę wypowiadania się o takich filmach.
PS: No a jakże Naga Broń 10/10 Głupi i Głupszy to samo. Idź i nie wracaj bo się kompromitujesz.

ocenił(a) film na 6
Walka_dalej_trwa

i 90+ Może nie ogarnąć.Także to głupie rocznikowanie...

ocenił(a) film na 10
lks604

Wypisuj se co chcesz ale dla mnie ten film to jak podróż w czasie...
Doskonale odzwierciedla te "piękne" czasy :) Daję 10

ocenił(a) film na 1
lks604

Popieram: totalna tragedia, zero. Bezsensowne dialogi, brak spójnej akcji. Oglądanie tego filmu to obraza dla widza. Ocena: 1.

ocenił(a) film na 1
lks604

Zgadzam się, jedyna możliwa ocena to 1/10. W tym filmie spieprzone jest absolutnie wszystko od początku do końca. Nie da się oglądać.

ocenił(a) film na 8
ulpianus

Kto nie miał w swoim życiu motoru, ten nie wiem jak to jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones