PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=223546}

Motel

Vacancy
6,0 19 094
oceny
6,0 10 1 19094
6,0 7
ocen krytyków
Motel
powrót do forum filmu Motel

Motel jest niezłym thrillerem, który warto obejrzeć z kilku powodów (7pkt). Po pierwsze przyzwoita realizacja średniego pomysłu, po drugie dobra gra aktorska, po trzecie trzymająca w napięciu akcja... Arcydziełem obrazu Antala nazwać nie można, ale krytyka wydaje się w tym przypadku nieuzasadniona.

ocenił(a) film na 2
mike198

Przyzwoita realizacja? Nie zauważyłam :> ta gra aktorska też piorunująca nie jest... zwłaszcza płacz naszej bohaterki, gdy jeden ze zbirów szlachtuje naszego macho... człowiek przecież nie jest w stanie w takim momencie płakać, ale to szczegół:>

Akcja nawet może by trzymała mnie w napięciu, gdyby (jak zwykle przy takich produkcjach) nie przeszkadzał mi zatrważająco niski poziom prawdopodobieństwa większości drobnych, ale znamiennych jednak wydarzeń - jak wyrywanie gołymi rękami gwoździ z framugi, czy podnoszenie przez jednego ze zbirów ciężkiej, jak skądinąd wiemy, szafy, jedną ręką, a drugą wywijanie scyzorykiem. Trudno uwierzyć, że jego nadgarstek to wytrzymał :>

ocenił(a) film na 9
berenika84

Jest klimat :)

ocenił(a) film na 6
mike198

Jest to przyzwoita rzemieslnicza robota. Nie ma w tym filmie nic oryginalnego, a mimo to utrzymuje niezle tempo i fajnie stopniuje napiecie. Wszystko zgodnie ze standardami gatunku. Nie wychyla sie poza nie, nie sili sie na oryginalnosc, nie wnosi nic nowego. Ale jako czysta rozrywka spelnia swoja role.

ocenił(a) film na 6
mike198

Zgadzam się. Film jest wart polecenia. Moja ocena 6,65

ocenił(a) film na 10
mike198

Jak dla mnie znakomity film. Taki jaki powinien być horror,trzyma w napięciu przez cały czas.Dobre zdjęcia,dobrzy aktorzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones