PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760272}

mother!

Mother!
6,2 72 164
oceny
6,2 10 1 72164
5,6 39
ocen krytyków
mother
powrót do forum filmu mother!

Postawmy sprawę jasno, ten film to jakiś bulszit. Nie polecam!!! Możecie się doszukiwać przekazu ale go po prostu nie ma. Oczywiście film spełnia swoje zadanie i utrzymuje w ciągłym napięciu, takim jak czekasz na autobus a on nigdy nie przyjeżdża. Autobus to metafora rozwinięcia filmu i popłynięcia z fabułą. Solidne wkur*****e i strata pieniędzy to nagroda za wytrzymanie do końca. Mam nadzieje że nie dacie się nabrać tym wykupionym recenzjom u ludzi z czarnego Allegro. Bo takie przekazy jakich oni się doszukali to równie dobrze mogę wyciągnąć z "Kapitaba Bomby " nawet lub "Krecika" (z szacunkiem do Krecika ). Pozdawiam ludzi z otwartymi oczami !

ocenił(a) film na 8
czerniewicz_robert

po prostu jesteś zbyt leniwy na interpretację. bardzo prostą zresztą. pewnie w szkole też miałeś z tym problem. normalka. nie każdy musi być bystry ;)

ocenił(a) film na 9
czerniewicz_robert

Abstrahując od całości twojej żałosnej wypowiedzi czy trollingu, "film spełnia zadanie i utrzymuje w ciągłym napięciu" i za to warto dać mu 1/10. Heh, brak słów.

AzoriuSS

Przecież uwielbiamy gówno w sreberku:)
"Jest to woń jedynie dla wysublimowanego nozdrza, konsystencja miękka i ciepła jak mleko matki, przypomina dom, miejsce z którego pochodzisz, miejsce twojego jestestwa, twojej istoty. Gdy go posmakujesz, poczujesz smak życia, boskie zestąpienie w świat tak nierealny, że aż podły, świat grzeszników! Nie każdy śmiertelnik to zrozumie, a gdy zrozumie i spróbuje czeka go objawienie. Tylko dla wykształconych ludzi z otwartymi umysłami, inteligentnych, obeznanych, wrażliwych artystów! Ty tego nie zrozumiesz ludzki podmiocie, toż to gówno to SZTUKA!"
I taki tam inny tego typu bullshit.
Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 4
kasiap_18

dla mnie też jest słaby, nie podobał mi się.

ocenił(a) film na 9
czerniewicz_robert

I specjalnie założyłeś konto żeby to powiedzieć...

ocenił(a) film na 5
czerniewicz_robert

Hahaha Twój metaforyczny autobus jest kwintesencją tego filmu :D

ocenił(a) film na 1
czerniewicz_robert

Ma racje, ten film to g***. Nie chodzi o to czy ktoś rozumie przekaz, czy nie. Film sam w sobie jest strasznie męczący do oglądania. Ta trzęsąca się kamera, ciągłe bieganie po domu z góry na dół, bohaterowie pojawiający się znikąd, a potem jeden wielki burdel, totalny koszmar!!!! Film najpierw nudny, a później robi się już denerwujący :/

ocenił(a) film na 2
czerniewicz_robert

Mnie bardziej bawia ludzie ktorzy krytykuja ludzi krytykujacych te gowno xd "KURŁA NIE ZROZUMIALES PSZEKAZU, JESTES ZBYT GLUPI ABY GO POJAC ŁAAAA" No tak, bo od dzisiaj wiadomo, ze ten swiat jest pełen fanatycznych zwierzat xd chcialem obejrzec horror, dostalem psychologiczny thriller ktory zamienil sie w kino wojenne z udzialem swat,sekt,granatow,wybuchow i latajacych tygrysow. Ale ludzie oczywiscie chca poprawic swoje ego piszac takie pseudo artystyczne bzdety, ze my ludzie krytykujacy to cos jestesmy idiotami yhmmmm.

ocenił(a) film na 5
GamoraRuss

Nie źle się to ogląda. Ale za chuje nie wiadomo o co chodzi w tym filmie :)

ocenił(a) film na 7
sepultura_fan

Właśnie wiadomo o co chodzi, ale być może jesteś za młody, albo za mało ogarnięty.

ocenił(a) film na 7
sepultura_fan

Oczywiście, że wiadomo o co chodzi. Trzeba tylko włączyć mózg ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones