PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760272}

mother!

Mother!
6,2 72 164
oceny
6,2 10 1 72164
5,6 39
ocen krytyków
mother
powrót do forum filmu mother!

Szanuję filmy, które budują swoją rozrywkę na tym, że są słabe i ich pretensjonalność jest ironiczna. Tutaj ewidentnie widoki były szerokie, a oczekiwania... za wysokie. Sposób połączenia oczywistej ogólnoludzkiej, chrześcijańskiej metafory i wykonania stworzyła film wybitnie męczący, pseudointelektualny , po prostu zły. On nie był słaby, bo coś nie wyszło, zabrakło ikry czy dobrych aktorów. Wszystko super - obsada, zdjęcia, scenografia, ale karna 1 za bezwstydność i brak autokrytyki twórców, za to, że mieli czelność to wypuścić i jeszcze chwalić.

ocenił(a) film na 2
paulina212

Dobrze napisałaś! Ja też dawno nie widziałam tak fatalnego filmu. Czytam teraz, że to ma jakieś przesłanie, aha... ok. Widać zbyt mądry jest ten film dla mnie :-) trudno, bywa i tak.

ocenił(a) film na 1
ewej

Najbardziej bezczelne jest mówienie, że nie podoba się temu, kto nie zrozumiał metafory. Po pierwsze tam nie było nic do rozumienia, to było ubijanie kotleta schabowego twarzą widza, a po drugie - to, że coś próbuje zostać dziełem, nie znaczy, że nim jest.

ocenił(a) film na 2
paulina212

Dokładnie. ja wolę jak coś mi jest przekazane w sposób subtelny, najlepiej przy okazji świetnie się bawiąc w trakcie seansu. W tym "dziele" nie ma nic powyższego, jeśli było w tym jakieś przesłanie, a okazuje się że było, to ono do mnie nie dotarło, a przy tym średnio się bawiłam. Za głośnie, zbyt chaotyczne i ta Lawrence zdzierająca gardło do bólu, mnie to śmieszyło niż poruszało. Nie chce mi się zastanawiać "co autor miał na myśli?", nie lubię tego typu filmów.

ocenił(a) film na 7
ewej

." rozmowa dwóch organizmów jednokomórkowych..."

użytkownik usunięty
ZnafcajeBajek

Hahaha dokładnie, jak by rozmawiały ze sobą dwie ameby umysłowe :-)

ocenił(a) film na 2

w jakim sensie?

ocenił(a) film na 1
ZnafcajeBajek

Tak merytorycznie, że się nie ogarnie jedną komórką

ocenił(a) film na 8
paulina212

Jak w takim razie ma wyglądać autokrytyka twórców?

ocenił(a) film na 1
katedra

Tak, że potrafią wyjść ze swojej bańki samouwielbienia i zobaczyć, jak to jest męczące.

ocenił(a) film na 8
paulina212

Dlaczego samouwielbienia? Co wskazuje na ich pychę?

paulina212

wyjatkowo meczacy film...

ocenił(a) film na 10
paulina212

PANI W GŁOWIE PUTSKA

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones