PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760272}

mother!

Mother!
6,2 72 159
ocen
6,2 10 1 72159
5,6 39
ocen krytyków
mother
powrót do forum filmu mother!

To jakiś żal, bo na świecie w większości krajów jest już 14 września. Zobaczcie sobie na imdb to Polska plasuję się na szarym końcu... Reklamują już teraz na youtubie ( trailer mi wyskoczyl jako reklama ), a boją się,że IT zgarnie im część oglądaczy czy jak?

Shirocat

Idelany film na Halloween. Na bank przedpremierowe pokazy 31 października będą.

obleh

Dokładnie, miałam to samo napisać. Idealny chwyt na Halloween, założę się, że na maratonach horrorów się pojawi ;)

Shirocat

Spokojnie, to tylko jakaś wstępna data, ostatecznie będzie po nowym roku :P

Shirocat

A potem "ach to wredne piractwo zabiera nam tyle zysków!!!!" Ciekawe, kiedy dystrybutorzy zrozumieją, że najlepszą metodą walki z piractwem jest premiera równo ze światową i nie za drogie bilety do kina - u nas są droższe niż w Niemczech (i to w liczbach bezwzględnych, nawet bez zwrócenia uwagi na znacznie wyższe zarobki w Niemczech niż w Polsce).

lifter67

po ile są bilety w Niemczech tak z ciekawości? W UK chodzą po ok. 10 funtów czyli nasze ok. 50 zł, więc myslałam, że koniec końców nie jest tak źle z cenami.

ocenił(a) film na 6
Shirocat

Dystrybutor amerykański przyspiesza premierę o miesiąc żeby przybliżyć ją do premiery na festiwalach i uniknąć sytuacji, w której spoilery fruwają po necie na długi czas przed premierą. Dystrybutor polski po interwencji i e-mailach przyspiesza premierę...o tydzień tak że dalej jest w listopadzie. Gratulacje. To jest film z jedną z najpopularniejszych aktorek na świeci. Nagrano trailer tego filmu dołączony do kopii Dark Tower i wrzucono do internetu jeszcze przed premierą Dark Tower. Do listopada to będzie wszędzie. I tylko potem nie biadolić na frekwencję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones