PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=549622}
4,8 62 674
oceny
4,8 10 1 62674
3,5 13
ocen krytyków
Movie 43
powrót do forum filmu Movie 43

O co chodzi? Oglądałem ten film jakieś 3 miesiące temu. Motywem łączącym "segmenty" była taka historyjka, (w skrócie) dwóch gości wkręca młodszego brata. Proszą go o szukanie w internecie filmiku o nazwie "Movie 43". W taki sposób po kolei trafiają i oglądają różne filmiki ('segmenty').
Kilka dni temu puszczali 'Movie 43' na HBO i motyw łączący te filmiki był inny. Scenarzysta opowiada swoje pomysły producentowi. Segmenty / filmiki są dokładnie te same, ale właśnie motyw łączący jest inny. Dlaczego tak? Ktoś jeszcze widział obie wersje?

ocenił(a) film na 6
a009

Ja byłem na tym filmie w kinie i wersja tam puszczana była ze scenarzystą opowiadającym swoje pomysły, więc to pewnie jest oficjalna wersja.

a009

ja widziałam obie, nie wiem w sumie dlaczego są dwie.

ocenił(a) film na 5
a009

przeczytajcie ciekawostki: znajdziecie odpowiedź :)

jagodzia82

noooo... super - ciekawostka wyjaśnia wszystko, a jej treść jest taka sama jak mojego pytania :P - no dobra! wiem że są dwie wersje, widziałem przypadkiem obie tylko DLACZEGO tak zrobili ? oto pytanie...

ocenił(a) film na 5
a009

łoj:) nie zrozumiałam pytania:) a poszperam na necie i spróbuję się zrehabilitować.

jagodzia82

oj - przepraszam - trochę może za ostro zabrzmiało, ale nie mialem na myśli, że coś źle podpowiedziałaś. Chodziło mi o to, że ciekawostki nie zredagował ktoś do końca i to mnie w sumie lekko zirytowało. Wiemy, że są dwie wersje, ale nie napisał ktoś dlaczego. Tobie dziękuję za nakierowanie 'gdzieś' - ale jak znajdziesz powód tych dwóch wersji - to proszę napisz tutaj. (...i może postaramy się też o edycję 'ciekawostki')

ocenił(a) film na 10
a009

Ja widziałem ostatnio po raz pierwszy i właśnie - tłem fabularnym była historia sfrustrowanego scenarzysty. Dziś wszedłem na wiki, żeby zobaczyć co o tym filmie napisali, a tu zonk o.O Muszę gdzieś dopaść tę drugą wersję :D

ocenił(a) film na 7
a009

Ja wczoraj widziałam wersję z nastolatkami wkręcającego młodszego chłopaka. Z początku świetny motyw łączący, potem nieco nużący, ale pointa z tej spajającej wszystko historii dobra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones