PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=549622}
4,8 62 807
ocen
4,8 10 1 62807
3,5 13
ocen krytyków
Movie 43
powrót do forum filmu Movie 43

Film nie jest śmieszny, fatalnie zrobiony, kompletne dno!!!!! Szkoda czasu na ten gniot.

mdebickamargot

Zgadzam się ten film to totalna porażka. Według mnie nie jest śmieszny, a żenujący.

mdebickamargot

Ten film nie powinien w ogóle powstać - w życiu nie widziałem gorszego i nawet ocena "1" jest dla niego pochlebna :/

mdebickamargot

Dokładnie! Wytrwałm przez troche ponad 30 min i się poddałam. Może kiedyś do tego wrócę ale szczerze mówiąc raczej nie ma po co

ocenił(a) film na 8
mdebickamargot

Jeśli tej komedii daliście 1 to nie wiem jakie oceny musicie dawać polskim komediom...

Jabolak

Jabolak: też 1 :D

ocenił(a) film na 8
fergi14

A no to wszystko w porządku:)

ocenił(a) film na 10
Jabolak

dla mnie jest genialny

ocenił(a) film na 1
tarzan17

gratuluje wykwintnego smaku, pane koneser....

ocenił(a) film na 1
mdebickamargot

w rzeczy samej - kompletne dno a pod nim kupa mulu.... Nie dalo sie tego zdzierzyc - na poczatku to jeszcze myslalem, ze w tym szalenstwie cos sie jeszcze ukrywa - moze jakas metoda - ale sie przeliczylem - za tym gow... jest tylko gow... NOPE!!!
Wstretny film - i teraz tylko jak pomysle, co sobie moga o naszej cywilizacji pomyslec ci wszyscy uchodzcy - z tych podobno zacofanych krain - naprawde no to nie maja lekko u nas na zachodzie szukac schronienia - po tym filmie to naprawde im wspolczuje...

ocenił(a) film na 10
Wikus_Van_De_Merwe

komedia amerykańska a ty z migrantami wyjeżdżasz. co żeś ćpał ?

ocenił(a) film na 1
tarzan17

a co to takiego wielkiego, zastanowic sie nad tym czy owym? Tylko jacys "wolnomysliciele" nie mysla o niczym...
No i jesli sam potrzebujesz do myslenia najpierw narkotykii - no to fajnie i w sumie tylko Twoja sprawa. Lecz nie musisz od razu o innych wnioskowac po sobie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones