PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=549622}
4,8 62 249
ocen
4,8 10 1 62249
3,4 12
ocen krytyków
Movie 43
powrót do forum filmu Movie 43

Jak wiadomo humor genitalno-waginalno-szaletowy jest od dawna tym, co serwują amerykanie w
swoich komediach. Nikogo to już nie dziwi, ale bawi na szczęście tylko kretynów i niedorozwojów
umysłowych. Gorzej, że ich rzesza rośnie, więc na takie dzieła jest niestety popyt. Trudno jedynie
zrozumieć jak tfu!rcom tego dziełka udało się namówić tylu niezłych aktorów do wzięcia udziału w
tym szambie.

eltoro10000

Też nie mogę zrozumieć jakim cudem tylu dobrych aktorów wzięło w tym udział, ale pewnie dobrze im za to zapłacili, a pieniądze rozwiązują takie sprawy. A przy tym za dużo nie musieli się napracować.

ocenił(a) film na 1
eltoro10000

Największa kupa gówna, której z czystym sumieniem dałem 1.

ocenił(a) film na 9
eltoro10000

Ojej, mamy tu fanów wyrafinowanego humoru.
Współczuję ludziom, którzy biorą takie filmy na serio, bo brakuje im dystansu. Może lepiej zostańcie przy swoich superambitnych produkcjach.

Krisao

To z dystansem nie ma nic wspólnego, raczej z dobrym gustem. Jeśli ktoś nie lubi disco polo, bo ma wystarczająco dobre ucho, by odróżnić muzyczną tandetę, to nie znaczy zaraz, że na co dzień słucha Rachmaninowa i Musorgskiego. Jest jeszcze sporo dobrej muzyki pomiędzy. Ja współczuję ludziom, którzy dostrzegają jedynie czerń i biel...

eltoro10000

Tego nie serwują Amerykanie, tylko Żydokomuna z Hollywood serwuje Amerykanom, aby przestali być konserwatywni i by wykorzenić z nich chrześcijaństwo, którego tak nienawidzą i chrześcijańską moralność. Po to się właśnie robi takie filmy, zaś granicę przyzwoitości powoli, cierpliwie się przesuwa, a pomagają w tym tzw. krytycy filmowi (zwykle nawet nie-Żydzi), czyli leninowscy pożyteczni idioci silący się na entuzjastyczne recenzje.

JackHolborn

O, widzę, że zajrzał fan papcia Rydzyka ze swoją chrześcijańską nienawiścią i "moralnością". Już chyba wolę obejrzeć zły film, niż czytać takie żenujące wypociny.

eltoro10000

Zapisz w notatniku, żeby moje wpisy omijać z daleka, wcale się nie obrażę.

eltoro10000

Odpowiedź na moje pytanie znalazłem niedawno na Joemonsterze
https://joemonster.org/art/45841/Czemu_dobrzy_i_powszechnie_szanowani_aktorzy_wy stepuja_w_tandetnych_skazanych_na_porazke_filmach_

(...) "Praktycznie cała obsada filmu „Movie 43”
Kto widział ten upiorny paździerz, ten wie, że jest to przykład tego, jak zrobić kloaczną komedię w sposób absolutnie nieśmieszny. Mimo że tego dziełka oglądać się po prostu nie da, to udział w tym projekcie wzięła zadziwiająco duża ilość dobrych i szanowanych aktorów, którzy wyjątkowo upokorzyli się przed kamerą. W jaki sposób udało się skompletować gwiazdorską obsadę do filmu, który po swojej premierze zazwyczaj dostawał „zero gwiazdek” od nieszczędzących twórcom „Movie 43” obelg i złorzeczeń krytyków? To zasługa producenta - Charlesa Wesslera. Człowiek ten spędził całe lata (!) na stosowaniu wszelkich możliwych trików, aby osiągnąć swój cel. Cztery lata przed premierą filmu udało mu się nakłonić Hugh Jackmana i Kate Winslet do udziału w krótkim skeczu, w którym to pewna kobieta umawia się na randkę z człowiekiem, który ma mosznę na szyi…
Mając już ten materiał gotowy i zmontowany, Wessler pokazywał go komu tylko się dało, aby przekonać kolejnych aktorów do udziału w projekcie.
Wiele gwiazd zgodziło się zagrać w tej produkcji uznając, że udział tak doskonałych artystów jak Jackman i Winslet jest już wystarczająco dobrą rekomendacją. Tymczasem Richard Gere wziął udział w „Movie 43” tylko dlatego, że Wessler był ojcem chrzestnym jego wnucząt.
Większość aktorów usiłowała wycofać się z przedsięwzięcia, jednak było już na to za późno. Udało się to Collinowi Farrellowi oraz twórcom „South Parku”. Z twarzą ten tonący statek opuścił też George Clooney, który w krótkich, żołnierskich słowach kazał twórcom tej szmiry wypier#alać…"

ocenił(a) film na 4
eltoro10000

Na trzezwo to się zgodzę, po jakis "wspomagaczach" nie jest taki zły, przy kilku scenach się nawet uśmiałem ale tak jak mówie raczej omijac na trzezwo. Jak dla mnie segment o nauczaniu w domu jest naprawde zabawny i stad taka ocena 5/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones