PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108931}
6,7 422 404
oceny
6,7 10 1 422404
5,9 22
oceny krytyków
Mr. & Mrs. Smith
powrót do forum filmu Mr. & Mrs. Smith

Lekki i przyjemny.

ocenił(a) film na 7

Można ogl dziesiątki razy i się dobrze bawić i zrelaksować. Pozytywnie .

ocenił(a) film na 7
mysza003

Film całkiem dobry, właśnie odświeżyłem sobie go po latach, zapewne już któryś raz w HD, bo wydaje mi się, że już wcześniej widziałem jakiś czas temu w TV.

Pierwszy raz film widziałem dawno temu, zapewne jesienią 2005, na komputerku żony u teściów oglądaliśmy na nim, już wtedy starym rzęchu z 2001 roku, wiele ciekawych i teraz klasycznych filmów, a była to era DivX-a, sam jej środek podejrzewam nawet. Film całkiem miło się ogląda, nie pamiętam jak wcześniej, ale już mnie nie rażą brak realizmu i jakieś drobne idiotyzmy, film trzeba traktować jako fikcję dla rozrywki w czystej postaci i niejako pewien pastisz.
Brad był jeszcze młody, miał bujną czuprynę, Angie nie miała wtedy jeszcze problemów zdrowotnych i w pełni miała czym 'oddychać' ;) Złote lata tej pary miały dopiero nadejść, czego chcieć więcej?

Polecam, dobra rozrywka, a po latach i to prawie 14-tu dalej się podoba.

ocenił(a) film na 9
ZSGifMan

Ten film to swietna metafora związku małżeńskiego. Relacje między bohaterami i chemia między nimi to główne plusy. Te teksty kiedy sobie docinają są genialne
"Strzelasz równie kiepsko co gotujesz" ;D

ocenił(a) film na 7
dezertx

Jedna ze scen, które mnie się najbardziej podobają, to gdy on przedzierając się przez sztachety w płotku przypadkowo wypalił w w szybę Merola i ta jego pełna skruchy mina, gdy próbuje jej tłumaczyć, że to był tylko 'wypadek', a ona zgarnia go na maskę niezbyt wierząc w te opowieści i wtedy dopiero robi się poważnie... zła! ;D

ocenił(a) film na 6
mysza003

Dokładnie

ocenił(a) film na 8
mysza003

No własnie i przecież o to przede wszystkim w takich filmach chodzi , czysta niczym nie skrepowana rozrywka (plus szczypta krytyki/sarkazmu na nowoczesne pary małżeńskie zamknięte w tych ich pseudo-wysublimowany podmiejskich rezydencjach)

ocenił(a) film na 8
mysza003

ej mi też się podobał. Takie tam zabawne kino akcji. Może nie jest wymagające ale takie miało raczej być. Nie pretendowało do wielkopomnego dzieła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones