PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93286}
6,9 1 215
ocen
6,9 10 1 1215
Mr. Majestyk
powrót do forum filmu Mr. Majestyk

Dla mnie osobiście to najlepszy film z Bronsonem a widziałem większość obrazów z jego udziałem.
Oglądam go wielokrotnie jak tylko nadarzy się okazja,żałuję ,że nie udało mi się go obejrzeć w latach 70- tych jak grali go u nas w kinach...

ocenił(a) film na 8
Stavisky_2

A grali?

użytkownik usunięty
vincemuniano

Wyświetlali go w latach 70- tych w naszych kinach,to prawda...

ocenił(a) film na 8

W sumie to w latach 70 w Polsce nie było tak źle. Można było sobie obejrzeć fajny film w kinie. Ale lata 50, 60 i 80 to był historyczny przypał.

ocenił(a) film na 7
vincemuniano

Pewnie,że dobry film,mam go w super jakości z lektorem na płycie,bo kupiłem kiedyś od kolekcjonera prywatnego,drogo,bo drogo,ale mam na całe zycie,najlepszy film Bronsona to Pewnego razu na dzikim zachodzie,wielka ucieczka oraz Majestyk(wg mojej skromnej opinii),jak ktoś chce podyskutować o Bronsonie to mozna pisać matello27@o2.pl

maciek27

Zgadza się, Pewnego razu na dzikim zachodzie to jeden z najlepszych filmów jakie powstały, Wielka ucieczka to też klasyka.
Zaraz w tv będzie leciał Mr. Majestyk i jestem strasznie ciekawy czy dorówna ww.

ZycieCarlita

i co ? dorównał? :)

kama_2

Niestety nie, ale warto obejrzeć :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones