PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=269102}
7,4 145 677
ocen
7,4 10 1 145677
5,8 13
ocen krytyków
Mr. Nobody
powrót do forum filmu Mr. Nobody

Witam. Poszukuje filmów,które zmuszają do refleksji,do tego żebym po seansie był nadal przez moment wgnieciony w fotel i musial chwilę pomyśleć,mogą być także wielowątkowe.
*incepcja * mrnobody * 21gramów * requiem dla snu * memento *babel *25 godzina *podziemny krąg *pieta

*filmy oznaczone gwiazdką zostały już przeze mnie obejrzane. Liczę na to,że podrzucicie jeszcze coś ciekawego. :)

mateusz_matczak

np. Wyspa Tajemnic, Spaleni Słońcem, Donnie Darko, Podziemny Krąg, Róża

ocenił(a) film na 6
mateusz_matczak

dorzucę: Oldboy, Dogville, Otwórz oczy, Eksperyment, Funny Games U.S.

ocenił(a) film na 10
mateusz_matczak

Chyba najbardziej do "Ciekawego przypadku Benjamina Buttona" oraz poniekąd do "Raportu Mniejszości".

użytkownik usunięty
mateusz_matczak

"Krzyzacy" na końcu jest fajna bitwa z krzyżakami, bardzo wielowątkowa bo kilkadziesiąt tysięcy ludzi leje się różnym żelastwem - po prostu wgniata.

ocenił(a) film na 5
mateusz_matczak

Refleksyjne: Podejrzani, Siedem, Skazani na strach, Sunset Limited, Siedem Dusz, Wszyskto za życie
Mocniejsze: Pi, Mechanik, Sekretne Okno, Podejrzani (1995), Drabina Jakubowa, Odmienne Stany Świadomości, Nieodwracalne, Enter the Void

ocenił(a) film na 10
mateusz_matczak

Polecam "Atlas chmur".

mateusz_matczak

Amores perros, Noc na Ziemi, Źródło, Miasto Gniewu, Magnolia
filmy Guy'a Ritchiego też są wielowątkowe, to ale raczej inny rodzaj kina, tym niemniej polecam

mateusz_matczak

Szczerze mowiac nie wiem czy o tego typu reflekcje chodzilo, jednak na pewno do przemyslen zmusil mnie film ,,Uwantme2killhim".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones