PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=266333}

Mroźny wiatr

Wind Chill
5,7 12 106
ocen
5,7 10 1 12106
Mroźny wiatr
powrót do forum filmu Mroźny wiatr

ja durni sa amerykanie. zero wyobrazni, wpadli w zaspe i sie z tym pogodzili. przez caly film stali na wlaczonych swiatlach, ale glowny bohater wylacza swiatlo w podsufitce mowiac "musimy oszczedzac akumulator". nie mieli ogrzewania ale za kazdym razem jak wysiadali zostawiali otwarte drzwi.... i zdziwieni ze im zimno

ocenił(a) film na 6
mumin1

Mnie zastanawia co oznaczał ten moment gdy facetowi wyleciało z ust jakieś wężowate stworzenie.Po co to było?Ogólnie film da się obejrzeć,ma dość ciekawy klimat.

użytkownik usunięty
mumin1

Bla Bla Bla. Takie wnioski można wyciągać z każdego filmu. Ale ty ciekawie napisałeś, co prawda dawno temu. W każdym filmie są pewne rzeczy z którymi się nie zgadzamy, często wymądrzamy wręcz że nie powinien tego zrobić tak a tego tak. Ale głupota ludzka to rzecz powszechna.

Wpadli w zaspę - Ok. Czyli mumin1 gdyby wpadł w zaspę zostawił by samochód i poszedł szukać pomocy (w środku nocy przy minusowej temperaturze na dworze, nie znając terenu!) powodzenia.
Stali na włączonych światłach - No cóż. Rozumiem że powinni zgasić. Bo jeżeli ktoś będzie przejeżdżał to na pewno ich zauważy po ciemku.
Z drzwiami mogę się zgodzić.

Film był całkiem całkiem.

ocenił(a) film na 7
mumin1

No tak bo w filmie to pokazali, więc na pewno każdy Amerykanin to kretyn.Tak samo, jak każdy Polak to złodziej i alkoholik bo tak pokazują niektóre filmy :)

ocenił(a) film na 7
mumin1

pewnie reżyser kazał zapalić światła, by auto z zewnątrz było lepiej widoczne dla widza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones