PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=483333}

Mroczne cienie

Dark Shadows
6,6 172 209
ocen
6,6 10 1 172209
4,9 19
ocen krytyków
Mroczne cienie
powrót do forum filmu Mroczne cienie

DInozaur Christopher Lee, podstarzała Michelle Pfeiffer, starzejący się Depp i HBC. Była seksi dziunia Eva Green. Onanistyczne marzenie współczesnych nastolatków Chloe Moretz, Rorschach... a gdzie fabuła, efekty? Nawet wątki komediowe kompletnie nieudane.

Troll^

użytkownik usunięty
HAPPY_CHLOE_819

Ooo widzę, że jakieś urażone dziecko zbulwersowało się moją słabą oceną tego filmidła.

Nie, ty jestes troll, i tyle w temacie.

użytkownik usunięty
HAPPY_CHLOE_819

Trollem jest osoba, która krytykuje dany film bez podania choćby 1 argumentu, ja ich podałem mnóstwo. Skończ najpierw 20 lat a potem się wypowiadaj na forach...

Nie podales zadnego, wiec jestes trollem.

użytkownik usunięty
HAPPY_CHLOE_819

Podałem ich mnóstwo w pierwszym komentarzu. Ten film to kaszanka, już nawet "Klan" i "Moda na sukces" mają więcej sensu. Fabuła jst dla dzieci i tylko one się nim podniecają, Ty pewnie też jako przedstawiciel(ka) tego grona.

Oto twoje argumenty:
Dinozaur
Podstarzala
Starzejacy sie
Seksi dziunia
Onanistyczne marzenie wspolczesnych nastolatkow
Rorschach
A gdzie fabula, efekty
Watki komediowe nieudane
Kaszanka
Moda Na sukces
Klan
Trollem jestes i tyle.

użytkownik usunięty
HAPPY_CHLOE_819

To nie jest trollizm, to jest cynizm.

To jest trolling.

ocenił(a) film na 3
HAPPY_CHLOE_819

Nie jest :P Film jest słaby i moje wieloletnie ubustwienie Burtona własnie się rozpadło.
Fabuła jest żenująca, nie zabawna
Sceny seksu przerysowane, pewnie tak miało być, ale wg mnie wypadło słabo;
Generalnie, prawie nic mi się nie podobało. Wszystko było przejaskrawione, przerysowane. Pewnie Burtowi o to chodziło, to miała być jakaś parodia, jakaś satyra na historie o wampirach, ale wyszło kiepsko, źle, słabo i tępo

ocenił(a) film na 3

Nie zgadzam się . " podstarzała Michelle Pfeiffer" to nadal niezła szprycha , a "marzenie " Ewa Green z tą swoją szeroką gębą i dziwna urodą nawet bez makijażu wyglada jak wampir .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones