PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=483333}

Mroczne cienie

Dark Shadows
6,6 172 268
ocen
6,6 10 1 172268
4,8 20
ocen krytyków
Mroczne cienie
powrót do forum filmu Mroczne cienie

Mnie totalnie zawiodła...co to w ogóle było?

IOOI

Ale od którego momentu rozczarowało zakończenie? Od chwili kiedy doszło do walki z wiedźmą, jak Barnabas ratował ukochaną, czy jak pani doktor ożyła?

szmyrgiel

jak Barnabas ratował ukochaną, czy jak pani doktor ożyła? - ta część jest akurat spoko!

Mówię własnie o tej walce, naprawdę to było słabe.

IOOI

Z tą walką to masz rację, to było słabe. Za dużo nakombinowali, chaos, bajzel i po prostu kicz. Mi oprócz końcówki nie podobał się również początek, nie wiadomo czy to miało być straszne, smutne, śmieszne itd, strasznie nijakie.

ocenił(a) film na 5
IOOI

Mam dokładnie takie same odczucia... Dawno nie widziałam aby tak zrąbali końcówkę filmu. Ta walka była... żałosna ;p

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
werus_15

Dokładnie końcówka rozczarowała. A mogło być całkiem nieźle.

ocenił(a) film na 6
wilczekstepowy

o tak! końcówka rozwaliła ten film.. Początek fajny, postacie super, kocham Michelle Pfeiffer Helena Bonham Carter Johnny Depp Chloë Grace Moretz. I fajnie ich było oglądać w jednym filmie, ale ... kurcze... wilkołak który wyglada jak kozioł? 'Nie ja.. Moja mama' i ta walka która była godna pożałowania... W ogóle myślałam że wątek z Vicky bardziej się rozwinie... W ogóle te wampiry były kiczowate.. A Vicky najbardziej! Ale wielki + za Alice Cooper mega!!!! i tekst 'to najbrzydsza kobieta jaką widziałem'

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
IOOI

Czytasz mi w myślach. Spodziewałam się czegoś bardziej efektywnego, a tu taki zawód...

ocenił(a) film na 7
IOOI

Podpisuję się pod tym, bo film ogólnie bardzo fajny, dobrze się go ogląda (chociaż i tak wypada blado w porównaniu do starszych dzieł Burtona), ale ta końcówka...masakra, nie wiem, co to miało być. Chodzi mi przede wszystkim o walkę w domu Collinsów, sam koniec filmu był ok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones