PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506756}

Mroczny Rycerz powstaje

The Dark Knight Rises
7,7 311 667
ocen
7,7 10 1 311667
6,2 41
ocen krytyków
Mroczny Rycerz powstaje
powrót do forum filmu Mroczny Rycerz powstaje

Bardzo dobry film,ale...

użytkownik usunięty

Co za beznadziejne zakończenie, że niby Bane był tylko pionkiem w grze Mirandy Tate, to tylko pozbawiło charakteru i postaci Bane'a, a jego postać była bardzo interesująca i ciekawa....

Z tego całego wątku najgorsza była sama śmierć rzeczonej bohaterki. Trudno mi uwierzyć, że Nolan, uchodzący za perfekcjonistę nie zrobił dubla tej sceny

użytkownik usunięty
marcin261287

Bardzo lubię Marion Cotillard i uważam, że jest dobrą aktorką, ale ta scena śmierci była masakryczna, zwykły amator by to lepiej zagrał, w ogóle moim zdaniem jej postać była nie potrzebna

"nie potrzebna"...ech...

ocenił(a) film na 6

Fakt, Bane został "przyćmiony", gdy wszystko już wyszło na jaw. Jednak wątek z Mirandą jako córką Ra's al Ghul'a bardzo dobry pod względem zakończenia trylogii. Nawiązanie do pierwszej części, gdy narodził się Batman i "śmierć" bohatera w Mroczny Rycerz powstaje. Początek i koniec.

Ja bym powiedział, że bardziej był równoprawnym partnerem. Oboje chcieli dokończyc dzieło ojca Talii / Mirandy, a dodatkowo łączyła ich silna więź (najbliżej tutaj do starszy brat - młodsza siostra).

ocenił(a) film na 8

To był taki twist fabularny tak jak w 5 części Gwiezdnych Wojen gdzie okazuje się że nawiększym złym w galaktyce jest tato Luke'a

ocenił(a) film na 10
Himiteshu

Szkoda, że dziś już każdy wie, kim jest Vader i nie ma już tego twistu w 5 części. Nawet jak ktoś ogłada po raz pierwszy SW od 4 czesci to i tak pewnie wie kim jest Vader, no chyba, że ktoś żył pod kloszem itp ;/

ocenił(a) film na 8
Gracu999

Moje dziecko nie będzie wiedziało :D

ocenił(a) film na 10
Himiteshu

Czyli rozumiem trzymanie pod kloszem i zdala od internetów xD

ocenił(a) film na 8
Gracu999

yhym :)

Myślę, że postać Bane'a i tak była mocno przeceniona. W większości komiksów/gier Bane jest tylko bezmózgą kupą mięśni na której przeprowadzano testy "narkotyku" Venom od którego był później uzależniony (z niego brała się jego nadludzka siła). Cały design tej postaci w tym filmie leży, mimo że jego siła została jako tako zachowana, to jednak powinien być dużo większy, maska.. pierwszy raz zobaczyłem Bane'a w tym czymś. Sam fakt że był w lidze zabójców już śmieszy. Jednak mimo to i tak bardzo podobał mi się film.

użytkownik usunięty
acocieto_ok

Podpisuję się.

ocenił(a) film na 5
acocieto_ok

Co ty pierd*lisz? Wiedze o komiksach to masz zerowa bo Bane byl najinteligentniejszym przeciwnikiem nietoperza dodatkowo jako jedynemu udalo mu sie go pokonac. Bezmozga kupa miesni byl jedynie w filmie Schumachera...

dragonmen32

Owszem, był. Jednak coś później spowodowało to, kim się stał. A w filmie Nolana to jest koniec Mrocznego Rycerza, a początek Bane'a. Cała seria mimo że dobra, to jednak wszystko popier*olone tu jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones