Batman 4

ostatnia wypowiedź: olisadebe-1
CottonCrush CottonCrush

Niestety duża szansa że kolejny Batman będzie już inny, nie taki realistyczny. Warner Bros przymierza się do ekranizacji Justice League, czyli w jednym filmie spotka się Batman, Superman, Flash, Green Lantern i reszta magicznej ekipy.

• Szejku Szejku

Przymierza się już od bardzo długiego czasu.

• CottonCrush CottonCrush

No i jest teraz dobra okazja, Green Lantern był, szykuje się Man of Steel, do tego reboot Batmana i połowa JLA gotowa.

• Szejku Szejku

Jeszcze film o Flashu musi powstać by myśleć o Justice League. Wonder Woman też bym nie pogardził. Green Latern powstaje kontynuacja podobno, więc jeśli Justice League ma wogóle powstać, to myślę, że za jakieś 3, 4 lata.

Co do rebootu Batmana to będzie się oglądać to dziwnie w mając w pamięci arcydzieła Nolana.

Tak, jednak Nolanowski Batman nie pasuje do JL.

• Szejku Szejku

E tam nie pasuje, by się zrobiło tak, by pasował. Superman też będzie na poważnie, więc coś pomiędzy Batmanami Nolana a Green Lantern pewnie. Tak czy siak, ciężko jest zrobić film o lidze sprawiedliwych.

• aerosplain aerosplain
          ocena: 6

Wonder Woman już powstaje, ma ją zagrać Megan Fox, zdjęcia są w sieci

• Szejku Szejku

To plotki, a zdjęcia to photoshop.

• aerosplain aerosplain
              ocena: 6

aha:/ to dziwne bo czytałem o tym w "Magazynie filmowym", weryfikacja informacji kuleje

• $user użytkownik usunięty

Również o tym czytałem ale są to zwykłe ploty a zdjęcia to photoshop tak jak kolega wspomniał.

• Szejku Szejku

Szkoda, bo jeszcze zanim usłyszałem o tych plotkach, gdy patrzyłem na Wonder Woman widziałem Megan Fox, także pasowałaby idealnie.

Te fotki z Megan w roli WW są super. Dziewczyna pasuje idealnie.

Nikogo poza Bale'm w roli Batmana jakoś nie widzę. Wg mnie zagrał fenomenalnie Mrocznego Rycerza i ciężko będzie go przebić. Ciekawe czy nowy Man of Steel będzie się zaliczał do JL ?

Jeśli faktycznie ruszą z tym projektem to obstawiam że tak. Nie wiem czy chcą robić Green Lantern 2 ale pod koniec jedynki już był pokazany ewentualny przeciwnik.

Do Justice League trochę daleko bo Wonder Woman planowany jest na 2015 rok ale może będzie tak jak z Avengers, że postaci, których nie było w osobnych filmach zobaczymy właśnie tam.

Mnie liga nigdy się nie podobała. Jedyne postacie warte uwagi z uniwersum DC to Batman i Lobo. Bardziej się martwię tym co zrobią z Batmanem niż tym czy JL powstanie.

Bale w wywiadzie mówił, że nie dostał propozycji wystąpienia w JL ale jeżeli Nolan nie miałby nic przeciwko to podjąłby wyzwanie zagrania w Lidze Sprawiedliwych.

Czy Bale przypadkiem nie mówił że nie chce grać już Batmana a Nolan chciał zacząć pracę nad innymi projektami?

W wywiadzie został zapytany o propozycję w sprawie występu w JL. Zaprzeczył ale powiedział, że jeżeli Chris nie miałby nic przeciwko to wystąpiłby w filmie.

• hetzer hetzer
          ocena: 7

czyli co, wysla Gacka w kosmos? btw. sam Superman jest przegiety, jak doloza do tego WW i GL to kto bedzie przeciwnikiem?

Czy ja wiem czy przegięty ? To co zobaczyłem w teaserze i niby podejście do tematu na poważnie odpowiada mi. Mam nadzieję, że Bale zagra w JL bo już zdążyłem się przyzwyczaić :)

• hetzer hetzer

jesli go zrobia w "wersji orginalnej" co do mocy to... swoja droga DC to nie moje zabawki, wiec co ja tam wiem ;)

Po napisach w Green Lantern pojawia się Sinestro, więc może Sinestro Corps.

• hetzer hetzer

juz widze jak Batman mu chrypi w twarz: "who is a traitor, who is a traitor" a on bryzga zolta jucha ;)

• Szejku Szejku

Tzn. co to znaczy przegięty? Fakt, jest mega silny, ale tak już został stworzony, dzięki temu stał się legendą i taki po prostu jest.

• hetzer hetzer

laser w oczach, zamrazanie w oddechu, szybki prawie jak Flash, lata, twardzszy od najtwardszej stali... i do tego prawie tak silny jak Hulk, a to wszystko dostepne od tak, kiedy tylko chce, bez ograniczen. dobrze, ze zrobili ten kryptonit, ale w GLA to raczej nikomu nie pomoze, bo jest WW i GL. i Utility Belt Gacka. czyli by wypadalo dac od razu Darkseida albo innego Lucifera.

• nea_filmweb nea_filmweb
    ocena: 10

No to by musieli zrobić coś do Avangers ?

Ale i tak klapa , jak nolan nie będzie reżyserem czy producentem to będzie kicha

• Szejku Szejku

Justice League było przed Avengers i to Marvel z DC ściągnął.

• Davus Davus

Pewnie równie prawdopodobny jest reboot. Jeśli o mnie chodzi mogliby zrobić "Robina" w stylistyce Nolana. :)
    Film ma nieco wad, niektóre sceny się nie udały, niektóre pomysły są chybione, a niektóre dialogi źle napisane - i to niewątpliwie najsłabsza część trylogii Nolana - ale ogląda się ją tak świetnie (Nolan jest jednak wybitnie utalentowanym reżyserem, choć nieco słabszym scenarzystą), że łatwo przymknąć oko na wszystkie niedociągnięcia.
    Poszedłbym na noc z trylogią Nolana - szykuje się w Krakowie jakiś ENEMEF albo coś podobnego? :P

• olisadebe-1 olisadebe-1

Bale moglby wystapic w lidze sprawiedliwych .przeciez batman przezyl. Mogloby stworzyc fantastyczna historia co pewnie zniszczylo by mroczna serie batmana ale zaczeloby fantastyczną

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: