PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506756}

Mroczny Rycerz powstaje

The Dark Knight Rises
7,7 311 632
oceny
7,7 10 1 311632
6,4 37
ocen krytyków
Mroczny Rycerz powstaje
powrót do forum filmu Mroczny Rycerz powstaje

Miranda Tate ;/

ocenił(a) film na 8

Marion Cotillard odegrała w tym filmie najgorszą śmierć ever! Okropność, jeszcze nie widziałam
tak kiczowatej sceny w filmie który nie jest parodią. Śmiać się chciało w takim z założenia
poważnym momencie... ;p

ocenił(a) film na 10
primrose9

hahhaahahahahaaahh racja to było żałosne ciekawe gdzie był wtedy Nolan jak kręcili te scenę haha

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
primrose9

najgorsza aktorka stulecia

ocenił(a) film na 10
primrose9

A widziałeś jak ta ciężarówka uderzyła o ziemię

użytkownik usunięty
pawelc11

Miało to wpływ na jej aktorstwo?

ocenił(a) film na 10

Chodzi wam o odegranie, myślałem że o okoliczności śmierci

ocenił(a) film na 8
pawelc11

Chodzi o "UHH UHH AHhh... " :P

ocenił(a) film na 8
Joleke22

Dokładnie! Chodzi o te komiczne wzdychanie . Porażka :D

ocenił(a) film na 10
primrose9

jak z mody na sukces hahah

ocenił(a) film na 8
deadpool11

Brakowało tylko Richa i tej jego mega szczeny.

ocenił(a) film na 10
Labret

Ojezu. Nie rozumiecie jednej rzeczy. Przecież ta scena śmierci Miandy kręcona była tylko 1 raz. W końcu na zegarze bomby zostało tylko kilka minut, i co Nolan mógł zrobić? Przecież, gdyby chciał scenę tą powtórzyć raz, czy razy kilka to doprowaziłby do detonacji bomby w mieście i wtedy by zginęli ludzie !!!11onejeden
:D

ocenił(a) film na 8
bartekmir88

hahahha! celne spostrzeżenie !
:D

ocenił(a) film na 8

Jak ta ciężarówka uderzyła w ziemię, to ona postanowiła że nie będzie się starać bo kapustę za rolę i tak dostanie.

Labret

I durne szczeniaki dają tej padace filmowej 10/10, hahaha! :D

ocenił(a) film na 8
SF_Lover

Film może nie jest arcydziełem, ale nie jest też tragiczny w końcu Bale i Hardy to są aktorzy z górnej półki.

Labret

Aktorami se mogą być, ale nie ratują oni filmu kiedy ten jest doszczętnie spier.dolony - sorry, taka Prawda(!).

ocenił(a) film na 8
SF_Lover

To zależy czego oczekujesz od filmu, fakt że dwie pierwsze części narobiły nadziei na dobrą trylogię, a skończyło się jak się skończyło.

Labret

Tak,tak SF_Lover ,bo przecież wiemy że dycha należy się Batman Forever. Arcydzieło ponadczasowe,z przesłaniem,wspaniałym aktorstwem,i średnią na Imdb - największym portalu filmowtm świata,wynoszacą,nie mniej nie więcej jak............ 5,4/10 ,przy 126,186 głosów.
Co do śmierci Mirandy to.......... Nic do niej nie mam. Była, mineła,nie wzbudziła jakichś szczególnych emocji.

ocenił(a) film na 8
SF_Lover

Głupoty gadasz. Mi się film podobał. Ostatnio nawet obejrzałem na nowo całą trylogie.
Co do tematu - Racja, ta "śmierć" wyglądała jak z amatorskich filmików na youtube. Mogła jeszcze powiedzieć "Umieram..".

ocenił(a) film na 10
MYRONfw

albo - "umieram, powiedzcie bane ze go kocham"

ocenił(a) film na 8
MYRONfw

Generalnie mnie film też się spodobał, zwłaszcza rola Hardy'ego. Myślę, że właśnie postac Bane'a rzutowała na bardzo dobrą ocenę tego filmu. A jeśli chodzi o aktorstwo Marion... nie popisała się delikatnie rzecz ujmując :D

primrose9

No ale z drugiej strony ,czy to było takie ważne ? Śmierć Mirandy oceniłbym na 6/10.

użytkownik usunięty
transformers567_fw

Tak było, ponieważ ta postać na koniec odebrałą Bane'owi rangę main villaina i do tego jeszcze bardziej zkretynizowała fabułę śmiesznymi twistami i przemówieniami na na bardzo ważne tematy. Śmierć Mirandy oceniłbym na 2/10.

Ale to Bane jest w tym filmie main villianem.
Ona jest czymś na wzór Scarecrowa z Begins i Two Face'a z Dark knighta.

użytkownik usunięty
transformers567_fw

Nie jest, przejmuje pałeczkę na końcu i jest na końcu gry... pfu, filmu, więc to main villain. Scarecrow był pionkiem, niestety Bane także (po części).

ocenił(a) film na 8

Ten film jest przede wszystkim o lidze cieni.

użytkownik usunięty
Joleke22

Nie jest. Liga Cieni to tło, poza tym w ogóle w działaniu nie przypomina tej z Batman Begins.

ocenił(a) film na 8

Ten film jest o lidze cieni która zatraciła swoje ideały poprzez rządzę zemsty.

użytkownik usunięty
Joleke22

Już lepiej, ale zamienili się w idiotów bo ciągle pomagają Batmanowi by ich pokonał. Mieli kilka świetnych okazji by detonować bombę ale woleli czekać do końca bo by się film za wcześnie skończył.

ocenił(a) film na 8
SF_Lover

Daruj sobie już te żałosne prowokacje bo robią się nie smaczne...

użytkownik usunięty
SF_Lover

Śmieszne to jest nazywanie któregokolwiek z Batmanów Schumachera lepszym od pozostałych filmów. Batman & Robin pewnie też ci się podobał ale boisz się przyznać ;)

SF_Lover

Powiedział człowiek, który jako drugą i trzecią komedie wszech czasów umieszcza:

2. Super Zioło
3. The Dudesons Movie

LOOOOOOL. Gimbusy wypowiadają się na temat szczeniaków, naprawdę ciekawie.

użytkownik usunięty
primrose9

http://www.youtube.com/watch?v=FygjV4YgLUc

takie cuda na youtube też są :) Ale by było....ale mnie tam nie przeszkadza ta scena. Nie była żołnierzem a jedynie mózgiem operacji, miała się jeszcze bić tam na końcu z kimś? Może z Gordonem? Stęknie mogła sobie darować ale widziałem w poważnym kinie gorsze sceny śmierci :)

ocenił(a) film na 7

http://www.youtube.com/watch?feature=fvwp&NR=1&v=jOmG51keg0w

ocenił(a) film na 8
primrose9

Jedna z najgorszych scen śmierci w historii kina w jednym z najważniejszych filmów w historii kina :) Śmieszne...

szymon0018

Najważniejszych filmów? Rozumiem, że może się podobać, każdy ma prawo do oceny, ale najważniejszy w historii kina odnosi się już do kinematografii w całości. Co niby jest w tym filmie, aby zaliczyć go do najważniejszych? To grupa epokowych, przełomowych filmów zmieniających kinematografię, a ten film taki nie jest.

ocenił(a) film na 5
primrose9

no, mnie też ani śmierć, ani historia mirandy nie poruszyła, nie wiem czemu, bo niby tkwil tam ( w jej przeszlości) jakiś potencjal na tragizm postaci, ale zupelnie tego nie czulam, miranda byla mi obojetna.

panna_x_filmweb

Dla mnie jej historia jest wręcz idiotyczna...

ocenił(a) film na 7
panna_x_filmweb

Po pierwsze Talia Al Ghul była zabójczą (w sensie dosłownym) pięknością. Fizycznie najbardziej pasowałaby mi tu Olivia Munn (Psylocke z najnowszych X-Men). Aktorstwo w tej chwili pomijam. Mogła by uwieść Bruce'a wiedząc jaką technologią dysponuje Wayne Tech, nawet zakochać się w nim, ale pozostać wierną lidze cieni. Mogłaby chcieć zniszczyć Gotham, ale ocalić Batmana. Mielibyśmy tragizm, gdyby jej śmierć była efektem tego wewnętrznego rozdarcia. Tak samo zresztą Bane byłby lepszy jako jej partner, a nie giermek. Moim zdaniem zmarnowano potencjał obu postaci.

ocenił(a) film na 6
primrose9

DISASTER

użytkownik usunięty
primrose9

mogę lubić Mroczny Rycerz Powstaje ale ta scena naprawdę była słaba

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones