PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236351}

Mroczny Rycerz

The Dark Knight
8,0 521 125
ocen
8,0 10 1 521125
8,0 49
ocen krytyków
Mroczny Rycerz
powrót do forum filmu Mroczny Rycerz

Zaraz zostanę zjechana (nawet podwójnie), ale nie lubię ich tak jak nie lubię nowych Bondów. Za dużo strzelanek, obijania buziek, a za mało sensu. Fabuła pisana na siłę, zwyczajnie brak pomysłów na nowe filmy owocują powrotami do sprawdzonych form. Postaci kobiece bardzo słabe i nijakie, a najsłabszy już sam Batman. Bale jest zwyczajne drewniany, gość wygląda jakby był wzięty z łapanki. Rolami w Batmanach wyrabia sobie fatalną opinię jako aktor. Jedna i ta sama mina przez cały film, to zdecydowanie za mało... Nie, nie, nie, zdecydowanie wieje tu nudą i brakiem wszystkiego. Zwyczajnie nie przekonują mnie te filmy do siebie.

ocenił(a) film na 4
KrecikJ23

Dokładnie tak samo uważam. Co prawda ten film oglądałam w samolocie, był zaskujaco mały wybór i tak z braku laku wybrałam ten film. Więc być może pominęłam jakieś ważne szczegóły, ale znudził mnie zwyczajnie i wiele rzeczy było pretensjonalnych. Jedyne co mnie zachwyciło to ujęcia Nowego Jorku.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones