PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236351}

Mroczny Rycerz

The Dark Knight
8,0 521 111
ocen
8,0 10 1 521111
8,0 49
ocen krytyków
Mroczny Rycerz
powrót do forum filmu Mroczny Rycerz

Oglądając ten film za każdym razem wręcz z siłą wiertła przebijam się przez szczegóły za każdym razem na siłę wręcz szukając teatralnego/tajemniczego klimatu jaki powinna budzić postać batmana jak i lokacje przedstawione w filmie i niestety klimatu w tym filmie jaki powinien wynikać z samej treści i niesamowitych postaci po prostu nie ma. O ile o jakimkolwiek klimacie możemy mówić.

Maski Jokera przeznaczone dla bandytów nie sprawiają, że czuję iż mam do czynienia z bandą świrów, którzy są w stanie służyć jokerowi dla własnej satysfakcji i rozrywki tak jak na to wskazuje postać Jokera. Batman i jego zabawki są pozbawione krzty niesamowitości. Wszystko jest obdarte z tajemnicy i wyjaśnione w sposobie działania. Miasto nie jest klimatyczne i niebezpieczne tak jak to sugeruje policja w filmie. Film tego nie ukazuje. Gdzie jest klimat ? Gdzie są te niedopowiedzenia i tajemniczość i fantazyjność ? Za każdym razem kiedy oglądam ten film nie znajduje tego, ALE za każdym razem szukam.

ocenił(a) film na 10
Movie_Crash_Man

Oglądałem ten film wielokrotnie jak i pozostałe części i go uwielbiam, ale jeśli chodzi o klimat to kompletne 0. Tylko pierwsza część czyli Batman Początek próbuje choć trochę tworzyć klimat.

ocenił(a) film na 10
Movie_Crash_Man

wiem o co ci chodzi -mimo to w pierwszej części jest ten klimat a mrocznego rycerza cenie sobie za scenariusz , role jokera i dobra rola batmana i świetny Jim Gordon , świetne efekty specjalne u przede wszystkim mało efektów komputerowych , wartka akcja . Jedyny minus tego filmu to zbyt mało Denta w roli złoczyńcy .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones