PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236351}

Mroczny Rycerz

The Dark Knight
8,0 521 111
ocen
8,0 10 1 521111
8,0 49
ocen krytyków
Mroczny Rycerz
powrót do forum filmu Mroczny Rycerz

Moim zdaniem jest to właśnie "Mroczny Rycerz", ex aequo z "Gladiatorem" i trylogią "Władca Pierścieni" Jacksona.

ocenił(a) film na 9

Dobrze że to tylko twoja opinia. Ja bardzo lubie te filmy i nie uważam żeby były przereklamowane.

ocenił(a) film na 9

Dla mnie najbardziej przereklamowanym filmem są 'Nietykalni" Oliviera Nakache i Erica Toledano.

użytkownik usunięty
szmeryk

Z tym typem również się zgadzam.

ocenił(a) film na 3

No były trochę przereklamowane to fakt.

ocenił(a) film na 10

Bezapelacyjnie Avatar!!!

ocenił(a) film na 9

Najbardziej przereklamowana będzie trylogia Władca pierścieni w pakiecie z Hobbitami. Gladiator niby jest trochę przereklamowany, ale jakby nie patrzeć na przestrzeni ostatnich lat nie powstało nic lepszego w tego tupu kinie. Mroczny rycerz natomiast jak najbardziej zasłużył na swój kult i uznanie.

ocenił(a) film na 9

Jeszcze warto dodać Harrego Pottera. Krzyż pański miałem z tą serią. Jedynie finałowa odsłona byłą przyzwoitym filmem.

użytkownik usunięty

Według mnie to są przereklamowani Avatar i Gladiator, a Mroczny Rycerz jak najbardziej zasługuje na podziw i uznanie

ocenił(a) film na 5

Nie za bardzo bale jest beznadziejny w roli Batmana w ogóle ni pasuje mi ten kostium postacie poboczne również nie najlepsze główna ukochana to wzór do naśladowania a nie postać a dwie twarze jest tragiczny chociaż musze przyznać joker i Alfred są świetni może joker nie jest za bardzo komiksowy ale to było założenie filmu

użytkownik usunięty
kacperpogorzelskipl

Racja Joker i Alfred byli najlepsi. a Bale to ja za bardzo nie lubię, ale najbardziej to mi się podoba w tym filmie klimat

ocenił(a) film na 5

A mi właśnie najbardziej przeszkadza brak klimatu no bo to Gotham wygląda jak każde inne miasto najwięcej klimatu ma cześć 3 a najmniej 1

użytkownik usunięty
kacperpogorzelskipl

Cóż, za niedługo oglądne trzecia cześć to się przekonam, chociaz niewiem jak zniosę Hathaway, której także nie lubię, ale jestem ciekawa jak zagrał Hardy w roli Bane, twoim zdaniem fajnie zagrał ?

ocenił(a) film na 5

Bane ma również zmieniony głos i brzmi..... ciekawie na pewno lepiej od bala krótko mówiąc wypadł dobrze a co do pani h zgrupsza jest fajna ale nijak nie ma się do catwoman z Pb niby jest seksowną kobieta i co chwila wypina tylek ale to nie to samo a co do gry aktorskiej jak chyba wszyscy w tamtym filmie jest po prostu ok może oprócz Bane ale to przez ten głos. A a tak BTW czy oglądałeś stare filmy Burtona lub S

użytkownik usunięty
kacperpogorzelskipl

Poprawka : nie oglądałeś tylko oglądałaś :) a co do filmów Burtona to ich nie oglądałam, tak średnio interesują mnie filmy o superbohaterach, ale ta historia przedstawiona przez Nolana bardzo mi się spodobała bo nie była taka komiksowa, uwielbiam jego filmy dlatego obejrzałam także ten,na razie czekam na Suicide Squad to na pewno obejrzę ;)

ocenił(a) film na 5

Jak coś to obejrzyj watchman naprawdę fajny film z ciekawą fabułą

użytkownik usunięty
kacperpogorzelskipl

Spoko może kiedyś obejrzę,a skoro ty mi coś poleciłeś to ja ci polecam Wyspe Tajemnic,bardzo oryginalny,ciekawy thillerek i jest fajny klimat :)

ocenił(a) film na 5

Oglądałem i musze przyznać chol@rnie mi się.podobalo w ogóle w tamtym obejrzałem chyba wszystkie filmy z tamtego okresu o tej tematyce ( wyspa tajemnic, incepcja i suker puch

ocenił(a) film na 5
kacperpogorzelskipl

Sucker punch

użytkownik usunięty
kacperpogorzelskipl

To witaj Kacprze w klubie, bo ja też uwielbiam takie filmy :)

użytkownik usunięty

To witaj Kacprze w klubie bo ja też je uwielbiam takie filmy :)

ocenił(a) film na 5

Na początku obejrzalem podziemny krag który mi się strasznie spodobał później obejrzałem incepcje i..... nie spodobał mi się. To znaczy nie zrozum mnie źle to dobry film ale nie przypadł mi do gust później obejrzałem wyspę tajemnic i jak pisałem strasznie mi się spodobał ( chociaż wkuzalo mnie to że w przeciwieństwie od pk nic nie wskazuje na to ze jest chorym psychicznie pacjentem a w podziemnym kragu jeśli obejrzysz go po poraz drugi wszystko wskazuje na to zakończenie. A Sucker punch jest niestety słaby

użytkownik usunięty
kacperpogorzelskipl

Ja tam uwielbiam Incepcje i bardzo mi przypadł do gustu,milczenie owiec też fajny film,Lot nad kukuczym gniazdem też świetny, a twoim zdaniem został Leoś w Wyspie Tajemnic wrobiony czy nie?

ocenił(a) film na 5

Nic nie wskazuje żeby,,leoś "był wrobiony po prostu jest chory i postanowił '' umrzeć " po to żeby nie myśleć o tym co zrobił. A czerwony smok ogladalaś? ( wedlug mnie lepszy od Mo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones