PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=266550}

Mroki duszy

Dark Corners
5,2 648
ocen
5,2 10 1 648
Mroki duszy
powrót do forum filmu Mroki duszy

mniej niż zero!!!

ocenił(a) film na 1

czemu tu nie ma oceny "0" ten film to totalna porazka

ocenił(a) film na 9
LukeDevil

pewnie o uzasadnieniu swojej wypowiedzi nigdy nie słyszałeś co? No ale co zrobić, po podstawówce dopiero tego uczą.

wichor1

wichor1 dokladnie :)

dla mnie film choc straszny nie był ale fajnie zrobiony, ciekawy pomysł no i koncówka :)

użytkownik usunięty
iowa87

Ja jestem w trakcie oglądania i musialem zerknąć co inni sądzą o tym filmie. No to znalazlem kogoś kto podziela moje zdanie, albo może ja jego ;). Podpisuje się pod tym. Film jest fajnie zrobiony.

wichor1

Fimu nie oglądałem - nie oceniam, nie komentuję. Ale mam wrażenie, że Ty też daleko od podstawówki nie odskoczyłeś, jeśli wogóle bo wykazujesz wszelkie cechy urażonego w swym podziwie, infantylnego gościa, którego o spazmy przyprawia to, że ktoś ma inne zdanie na jakiś temat. No i oczywiście trzeba go publicznie zdezawuować, co najmniej.

PS
W tekście są "spoilery", których jeszcze większość podstawówkowiczów nie czai. :):):)

ocenił(a) film na 9
gandalfszalony

Po co w ogóle pijesz do mnie? Nie wnosisz nic do tego jakże nic nie wnoszącego tematu, filmu nie oglądałeś a jeszcze tracisz czas na pierdoły. Dla Ciebie to mogłem nawet przedszkola nie skończyć i też jest mi z tym dobrze. Śpij spokojnie.

wichor1

To Ty jesteś powodem mego komentarza i to w jaki sposób wykorzystujesz dyskusję. Niestety ale to Twój wpis niczego do tematu nie wnosił, a wręcz przeciwnie pokusiłeś się o ocenę nie filmu lecz osoby, która bąć co bąć coś na jego temat wyartykułowała. To takie wpisy jak Twoje powinny być z góry blokowane (tylko kto by to chciał wszystko sprawdzać!). A to co napisałem o twej reakcji i jej motywach to łatwe jest do wyczajenia po ocenie jaką temu filmowi wydałeś (bo nic sensownego więcej na jego temat nie zaprezentowałeś). A to, że nie odczytujesz ironi zawartej w mej poprzedniej wypowiedzi i parafrazy Twych własnych "literackich" dokonań w poniższym temacie absolutnie mnie nie dziwi!
I na dodatek zmuszasz mnie do ponownego wnoszenia do jakże nic nie wnoszącego tematu, mimo że jednak sam wniosłes do niego nawet dziewiątkę i to jeszcze podpartą serduchem :):)

PS
Dziękuję za życzenia, ale bez obawy, Ty mi tego spokoju nie jesteś w stanie zachwiać, więc obejdzie się bez obłudnych deklaracji z Twej strony. (:-P

ocenił(a) film na 9
gandalfszalony

Z jedną rzeczą się z Tobą zgodzę; może trochę za ostro potraktowałem wpis założyciela tematu. Pomyśl jednak nad tym, że jak ktoś wystawia filmowi ocenę 1 lub pyta się o zero to na prawdę jest coś nie tak. Jeżeli się zastanowić jaki film na coś takiego zasługuje to musiałby być bez fabuły, gra aktorska gorzej niż żenująca i nie wiem co jeszcze. Tutaj to wszystko jest na przyzwoitym poziomie to chociaż zasługuje na ocenę 4-5 - zresztą taką ma średnią.
Poza tym jeżeli uważasz, że założyciel tematu coś wyartykułował na temat filmu to tylko w dosłownym tego słowa znaczeniu. Dla mnie pisanie postów w stylu "Film zajebisty, 10/10", "Gniot, gówno - omijać z daleka!!!" pokazuje, że ktoś taki albo jest bardzo ograniczony umysłowo albo po prostu się nie chce mu pisać. Ponownie, może za ostro tą osobę potraktowałem ale tego już nie cofnę.

ocenił(a) film na 6
gandalfszalony

"bąć"..........??????????????????????????? CO TO ZA WYRAZ NOWY W JĘZYKU POLSKIM?

użytkownik usunięty
LukeDevil

a ty jesteś totalna dupa :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones