PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33302}

Mucha 2

The Fly II
5,6 6 910
ocen
5,6 10 1 6910
5,7 3
oceny krytyków
Mucha 2
powrót do forum filmu Mucha 2

Nie jest to godna kontynuacja genialnego remake'u Davida Cronenberga, ale nie oczekujmy cudów. Film ma niezłe efekty specjalne - potwór na koniec jest fajnie zrobiony, a i wcześniejszy piesek robi wrażenie. Do tego znalazło się tu nawet kilka dobrze wykonanych, ostrych scen gore. Kolejnym plusem jest muzyka Christophera Younga, przypominająca mocno jego świetną ścieżkę do "Hellraisera". Aktorstwo nie jest najwyższych lotów, ale nie jest złe. Do fabuły też się nie mogę przyczepić, bo film oglądałem z zainteresowaniem. Warto film obejrzeć z odpowiednim nastawieniem. W kategorii "horrory o potworach, z lat 80-tych" wypada bardzo dobrze.

ocenił(a) film na 7
Malignus

Ha!.. Dopiero co wczoraj ogladalem i wlasnie "czyms znajomym" mi muzyka tracila, zwlaszcza podczas co podnioslejszych chwil typu pierwsze ukazanie kapsul teleporterow. Tyle ze sam bym pewnie nigdy nie skonkretyzowal do czego moj mozg doszukal sie podobienstw - jest w sciezce dzwiekowej cos takiego ze mimowolnie kojarzy sie automatycznie z "horrorem klasy B", ale jednoczesnie nie z jakims konkretnym (przynajmniej dla mojego sloniowego ucha), zas sprawdzic co kompozytor jeszcze tworzyl jakos nie przyszlo mi do glowy :D Tak wiec dzieki za rozwiazanie zagadki :)

Plus, tak na marginesie - zgadzam sie z ostatnimi zdaniami, przy odpowiednim nastawieniu mozna sie dobrze rozerwac!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones