PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7900}

Mucha

The Fly
7,1 42 417
ocen
7,1 10 1 42417
7,5 24
oceny krytyków
Mucha
powrót do forum filmu Mucha

Do tego ten slogan - "amerykański film fabularny" - wypas :)

Rob_Rock

Ten wyśmienity "plakat" był chyba obliczony na zniechęcenie potencjalnych widzów do obejrzenia tego filmu... ;-)

ocenił(a) film na 10
Rob_Rock

Na plakat zabija xD

rozkminator

Te włoski na plecach i zarost XD No cudo! ;D
A film zrobił na mnie naprawdę wrażenie. Już niewiele rzeczy mnie obrzydza i straszy, ale przy akcji z paznokciami robiło mi się autentycznie słabo. Były momenty, że było mi też żal gościa "któremu śniło się, że kiedyś był człowiekiem". Naprawdę bardzo dobra rozrywka.

ocenił(a) film na 10
Witch_black

Mnie kiedyś najbardziej brzydziło "śniadanko" :D

rozkminator

Ojjj, nie kojarzę śniadanka... :(
Ale rozbawiło mnie, kiedy ostatnia synteza "została zakończona pomyślnie"- z dymka wydobyło się coś na kształt dużej, oślizgłej, zmutowanej marchewki, której każde oko ruszało się w inną stronę :D

Witch_black

Strach pomyśleć, co by wyszło gdyby synteza nie powiodła się ;)

ocenił(a) film na 10
Witch_black

Noo jak Goldblum pokazywał Geenie Davis nowy sposób "zmiękczania" pokarmu na wzór muchy - "obrzygał" jakieś krakersy żeby je wszamać, brr :P

Nie znoszę marchewek... Yippy-Ka-Gerber, madafaka! BLAMM!

rozkminator

aaaa :)
Nawiasem mówiąc zastanawiam się czy rzeczywiście muchy tak rzygają... ;P

ocenił(a) film na 10
Witch_black

"...i tak rozpocząłem swą podróż w dziwne zakątki internetów tego wieczoru..." ;p

rozkminator

Daj znać jak trafisz na coś interesującego ;) zwłaszcza o... rzygających muchach. Ja chyba zacznę jutro zgłębiać ten temat.

ocenił(a) film na 1
Rob_Rock

Polska szkoła plakatu się kłania ;D
Jeżeli, kogoś interesują takie "urocze" klimaty, to zapraszam na mój profil ;D

"gromadzący zapasy zwierzaczek"/AizenSasuke/Polska+szko*c5*82a+plakatu.+Czy*c5*bc+to+nie+jest+urocz e+*3bD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones