PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=756109}

Miecz Nieśmiertelnego

Mugen no Jūnin
6,1 4 544
oceny
6,1 10 1 4544
Miecz Nieśmiertelnego
powrót do forum filmu Miecz Nieśmiertelnego

ktoś wie??

ocenił(a) film na 9

Ktoś wie czy gdzieś jest dostępny online?
nawet z napisami angielskimi? Bo z polskimi to pewnie jeszcze długo nie będzie.

tajfun6

koło 8 listopada powinien się już pojawić

użytkownik usunięty
Krzys_Pe

No i jest 8 listopad, a o filmie ani widu, ani słychu :P

Nie wiem, może pomyliłem się w obliczeniach :D Ale w USA już można oglądać w serwisach VOD, więc to chyba tylko kwestia czasu

użytkownik usunięty
Krzys_Pe

Świetna informacja! To znaczy że na dniach powinny pojawić się jakieś release'y, oby w 1080p :D

użytkownik usunięty
Krzys_Pe

JUŻ JEST!

Blade.of.the.Immortal.2017.JAPANESE.1080p.WEB-DL.DD5.1.H264-FGT

:)

Krzys_Pe

a ma ktoś napisy pl do tego filmu albo czy mógł by ktoś zrobić?

użytkownik usunięty
tomi1980_fw

Grupa AzjaFilm będzie tłumaczyć napisy.

Krzys_Pe

https://zalukaj.com/zalukaj-film/28129/miecz_nie_miertelnego_blade_of_the_immort al_mugen_no_j_nin_2017_.html

tajfun6

Będzie dostępny z napisami z tłumacza dziś na shadows.torrent.pl

enter1973

Jak już będą napisy może ktoś podać linka do ściągnięcia ?

użytkownik usunięty
tomi1980_fw

Daj sobie spokój. Lepiej poczekać na profesjonalne tłumaczenie, niż oglądać kopiuj-wklej z translatora, gdzie żaden dialog nie będzie pokrywał się z oryginalnym. Wejdź sobie na stronę Napisy 24 i obserwuj postęp tłumaczenia. Na chwilę obecną jest 15%, więc na pewno pojawią się w tym tygodniu. Film jest tam wyświetlany pod nazwą "Blade Of The Immortal".

ocenił(a) film na 8
tomi1980_fw

Cześć napisy będą na dniach - tłumaczy konkretny gość

użytkownik usunięty
enter1973

Po pierwsze, twoja strona nie działa. Po drugie wybacz, ale ogarnij się. Co ty sobie myślisz? Żaden translator nie przetłumaczy ci kropka w kropkę tekstu w taki sposób, aby móc w pełni zrozumieć co się dzieje na ekranie. Jak ty w ogóle oglądasz filmy? Nie potrafisz poczekać, aż osoby ze znajomością języka przetłumaczą napisy i zrobią to LEPIEJ niż jakikolwiek translator? OBUDŹ SIĘ CHŁOPIE I NIE SIEJ ZAMĘTU. Ręce opadają jak czytam takie bzdury. Równie dobrze możesz pobrać film i włączyć chińskie napisy. I wiesz ile zrozumiesz? Tyle co z translatora, czyli JEDNO WIELKIE NIC. Naprawdę nie wiem co trzeba mieć pod czapą, aby katować się translatorem. Nie pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
tajfun6

Jest już na torrentach, napisy też sa

ocenił(a) film na 8
tajfun6

http://ekino-tv.pl/movie/show/blade-of-the-immortal-hd-mugen-no-junin-2017-napis y/21359#7YfzIHcbycghZEvxycdP9sIsKRS70vWccSR9-openload

tajfun6

Dostepna wersja z lektorem.

ocenił(a) film na 8
tajfun6

Jest w polskim Netflixie (po japońsku z polskimi napisami) pod tytułem "Miecz Nieśmiertelnego"

GG06

Z lektorem

tajfun6

na netflixie jest

ocenił(a) film na 8
tajfun6

cda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones