PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504470}

Mulan

Hua Mulan
7,3 9 335
ocen
7,3 10 1 9335
Mulan
powrót do forum filmu Mulan

Nie mam nic do samej aktorki, ale mogliby wybrać jakąś która bardziej przypomina faceta niż ona, mało to takich? My, na przykład mamy Tildę Swinton, Chińczycy też by coś lepszego znaleźli

ocenił(a) film na 7

też mi to przeszkadzało ;/

użytkownik usunięty
Deddlith

dla mnie nie wyglądała jak dziewczyna, ale wg mnie Michelle Yeoh lepiej się nadawała, ale ona jest "za stara" do roli 18-latki

ocenił(a) film na 8

Na końcu pada takie fajne zdanie,kiedy już przyznała się że jest kobietą i chce wracać do domu i prosi o wybaczenie za oszustwo .Cesarz powiedział że wybaczył jej wiele lat temu.To znaczy że skoro wiedział cesarz to wiedzieli i doradcy cesarza i dowódcy i pewnie żołnierze też.Z racji że była świetna w tym co robiła nikt nigdy nawet nie pisnął że wie.Z tego też wynikała moim zdaniem zdrada generała który nie uderzył kiedy zaplanowała fikcyjny odwrót do wąwozu No i jeszcze jedno.Żołnierze armii cesarza Chin mieli nieśmiertelniki i to jakieś trzy tysiące lat temu .W Europie na to by każdy żołnierz miał identyfikator wpadli w dwudziestym wieku.

ocenił(a) film na 6
Briann

Akcja filmu (i większości wersji legendy) dzieje się mniej więcej między 380 a 530 rokiem naszej ery (dynastia Wei), więc jak już to półtorej tysiąca lat temu, nie trzy. Oczywiście, przy założeniu, że film jest pod tym względem wierny realiom historycznym, a nie jest to element dodany przez scenarzystę, dla efektu dramatycznego. Poza tym, w Europie nieśmiertelników używano już w rzymskich legionach (nazywały się signaculum).

ocenił(a) film na 7

Z drugiej strony, niektórzy Azjaci mają takie delikatne buźki, niemal jak kobiety ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones