PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30630}

Mulholland Drive

Mulholland Dr.
7,6 97 239
ocen
7,6 10 1 97239
8,1 35
ocen krytyków
Mulholland Drive
powrót do forum filmu Mulholland Drive

A ja i tak twierdzę

ocenił(a) film na 7

że pisząc ten scenariusz był na mocnym kwasie.

angeldog

...albo to kwas był na Lynchu :)

ocenił(a) film na 7
mosheh

:)

ocenił(a) film na 10
angeldog

to w takim razie kto napisał ten scenariusz: kwas,czy Lynch? :)

ocenił(a) film na 7
magidion

I to jest to pytanie ;)

ocenił(a) film na 6
angeldog

bzdura
film jest przemyślany od początku do końca.
wybitny nie jest, ale lepszy od typowych kinowych odmóżdżaczy (przynajmniej opiera się na jakimś pomyśle).

ocenił(a) film na 7
suszyMie

Twierdzisz zatem, że kwas wyklucza myślenie? Bardzo zabawne :) Właśnie to jest bzdura.

ocenił(a) film na 6
angeldog

Nie wyklucza,
ale skoro uważasz że aby wymyślić coś bardziej skomplikowanego niż budowa cepa niezbędny jest do tego kwas, to mogę Ci tylko głęboko współczuć.
Niektórzy ludzie mają po prostu wyobraźnię, a inni nie - i nawet sztuczne wspomagacze wam już tu dużo nie pomogą.
brechtam

ocenił(a) film na 7
suszyMie

Obawiam się, że Twoja wiedza o kwasie jest jedynie encyklopedyczna. Kwas to pewien sposób myślenia i obrazowania tych myśli. I taki jest ten scenariusz. Nie bardzo zatem rozumiem, czemu mi współczujesz - współczujesz wiedzy, której sam nie masz? Twoja wiedza ogranicza się do tego, po czym suszyCie? Tobie rzeczywiście wspomagacze nic nie dadzą, bo muszą COŚ wspomagać. Innego, niż przyziemne złośliwostki etanolożłopa.
Brechtaj dalej, to zabawne.

ocenił(a) film na 6
angeldog

asz oszywiście, Lynch musiał się szprycować, żeby MD stworzyć, w końcu ten scenariusz to taki odlot, że nikomu wyobraźni by nie starczyło na niego, och ach, mój ty biedny żuczku.
brechtam

ocenił(a) film na 7
suszyMie

Szprycować kwasem? Brawo, brawo... Szkoda czasu na ciebie, żegnam. Brechtaj dalej browce.

ocenił(a) film na 7
angeldog

on nie ma pojęcia jak działa kwas ;p imho scenariusz pisany na psychodelikach. pozdro dla psychonautów.

ocenił(a) film na 9
rafusss

Ja od siebie dodam, że z tego co się orientuję, to Lynch narkotyków nie rusza, a zamiast tego uprawia medytację.

ocenił(a) film na 7
VaniU13

no to może osiągnął jasność dzięki medytacji :)
przypomniało mi się dopiero teraz, że przecież oglądałem film gdzie o tym mówił:
http://www.filmweb.pl/film/David+chce+odlecie%C4%87-2010-560406

ocenił(a) film na 9
rafusss

Jako ciekawostkę polecam jego książkę "W pogoni za wielką rybą". ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones