PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=674146}

Mumia

The Mummy
5,4 69 069
ocen
5,4 10 1 69069
3,5 11
ocen krytyków
Mumia
powrót do forum filmu Mumia

To oglądnę, ale bez niej to nie to samo.

theszymonfilipiak

Cześć, ale to ma być reboot, czyli nowa wersja jedynki. Wydaje mi się ze nie ma co marzyć ze powróci Weisz. Przy "Mumii 3" gdzieś czytałem ze Weisz już nie chce zagrać w tej serii.

ocenił(a) film na 4
theszymonfilipiak

Wiesz, nie będzie Weisz... :-P

Btw, też ją lubię, i to nie tylko w Mumii, ale także w takich bardziej spokojnych filmach, jak Wierny ogrodnik. ;)

ocenił(a) film na 2
Montago

Ja ją uwielbiam - genialna w każdym filmie, nawet w tych mniej istotnych, drugoplanowych rolach przyciąga uwagę :)

ocenił(a) film na 4
theszymonfilipiak

Ja mam czasem problem, bo niekiedy Ją mylę z Gabriele Anwar, jakoś tak wspólnie mi "siedzą'' w pamięci.
Nawet w poprzednim poście zamiast Wierny ogrodnik, wpisałem tytuł z Anwar - Cena przetrwania.
Po chwili dopiero uświadomiłem sobie ten błąd, i na szczęście jeszcze mogłem użyć edycji poprawiając wpis.

theszymonfilipiak

.. ale bez niej to nie to samo.

ocenił(a) film na 4
theszymonfilipiak

A co za różnica, jak semitka?! Sofia Boutella nie pasi?

mp65warka

A co ma do tego to, czy Rachel jest Semitką czy nie?

theszymonfilipiak

Zgadzam się bez Weish i w moim przypadku Fraisera to nie to samo

użytkownik usunięty
theszymonfilipiak

Gdzieś czytałam,że Tom Cruise nie chciał jej w obsadzie. Może dla niej jakoś by się to oglądało.

Kolejny bzdurny wymysł hejterów Toma Cruisea... tj: wymyślona informacja, że Tom chciał zagrać w filmie Gladiator.
Rachel Weish po wygranym Oscarze za rolę w Mój ogrodnik nie chciała/ nie musiała wracać do trzeciej części Mumii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones