PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=674146}

Mumia

The Mummy
5,4 69 065
ocen
5,4 10 1 69065
3,5 11
ocen krytyków
Mumia
powrót do forum filmu Mumia

Po co do tego filmu wpychają Russella Crowe jako postać Dr Jekyll'a i Mr Hyde?! Przecież to nie jest jakaś Liga Niezwykłych Dżentelmenów czy jakiś Van Helsing. Coś mi się wydaje, że przegną z tym...

ocenił(a) film na 5
syriusz211

"Uniwersum", mówi Ci to coś?

ocenił(a) film na 6
syriusz211

https://en.wikipedia.org/wiki/Universal_Monsters_(2017_film_series)

ocenił(a) film na 3
syriusz211

Właśnie po nic. On do tego filmu zupełnie nic nie wnosi. I gdzieś mam pierdzielenie o universum potworów. Jak go wsadzają do filmu to powinien do czegoś się przydać. Przecież na jego miejsce mogli by wstawić dowolnego człowieka który się w nic nie zmienia i nadal by to nie zmieniło niczego.

ocenił(a) film na 4
komarrek27

Wiesz, to tak jakby się wkurzać, że Nick Fury pojawia się w każdym filmie o Avengersach (albo o ich origin story). Też średnio cokolwiek wnosi, ale to on jest spoiwem tego całego uniwersum, to on ich połączył w całość i stworzył drużynę. Myślę, że Jekyll miał być takim odpowiednikiem Fury'ego, dlatego chcieli zarysować jego postać w pierwszym filmie Dark Universe (mimo że do samej Mumii średnio pasował)

ocenił(a) film na 3
Hinata_3

Powiedziałbym że wcale nie pasował. To znaczy ja nie jestem przeciwny by bohaterowie z różnych historii się spotykali w filmach ale na litość niech cokolwiek wniosą do historii. Nie wiem, może to nie wina filmu, może to po prostu cała ta historia do mnie nie przemawia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones