Reboot?

Ja tu nie widzę żadnego powiązania z poprzednią trylogią. Inna historia, inni bohaterowie. Mówienie że to reboot to tani chwyt reklamowy. Ludzie się niepotrzebnie nakręcają.

18
  • Trailer jest tak kiczowaty, że aż szkoda oglądać. Jeden z najgorszych trailerów jakie widziałem.

• A czy ten film jest faktycznie zapowiadany jako reboot filmu z Fraserem? Pytam o oficjalne zapowiedzi od producentów, a nie o newsy z filmwebu czy z innych tego typu stron. Jak dla mnie jest to zupełnie odrębna historia i dziwię się dlaczego wszyscy oceniają ten obraz przez pryzmat wersji z 1999. Przecież tematyka mumii to bardzo rozległa kwestia. A tu wszyscy się obrażają, że stara wersja jaka niby wspaniała była (nie mówię, że nie - oglądałem tylko trójkę dla Jeta i Michelle), a ten film zszarga dobre imię serii Frasera, albo coś. To tak jakby nikt już nie mógł nigdy nakręcić swojego filmu o kosmosie, bo były już przecież kiedyś Gwiezdne Wojny. Nawet jeśli faktycznie sami twórcy wersji z Cruisem odwołują się do trylogii Frasera to przecież możecie mieć własny rozum i obejrzeć film jako zupełnie nową historię.

• Zdaję się, że masz pełnię racji, o ile rzeczywiście to informacje od twórców. Ten film to raczej oddzielna kwestia od znanej wszystkim serii o mumii, a już tak się ucieszyłam...ale myślę, że tak będzie można obejrzeć.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
o