PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30641}

My, dzieci z dworca Zoo

Christiane F. - Wir Kinder vom Bahnhof Zoo
7,3 46 941
ocen
7,3 10 1 46941
My, dzieci z dworca Zoo
powrót do forum filmu My, dzieci z dworca Zoo

Może to wina tego, w jakich czasach powstawał film, ale moim zdaniem jest okropnie niedopracowany i nieprzemyślany. Książka miała niesamowity klimat, za to film zbyt szybko przeskakuje od jednego etapu do drugiego.

ocenił(a) film na 9
SixteenJones

Tak, za duzo waznych rzeczy pominieto i koniec nadszedl za szybko. Dzisiaj ogladalam kolejny raz ten film, ale pierwszy raz z moim facetem i stwierdzil ze Film jest chory. O dziwo nigdy nie slyszal o Christine i mu do gustu nie przypadl. A ja pozostane nadal wierna fanka ksiazki ☺

ocenił(a) film na 5
SixteenJones

Miałem te same odczucia. Odkładałem obejrzenie tego filmu lata po przeczytaniu książki i czuje się rozczarowany. Nie chodzi mi że od strony technicznej się ciężko ogląda. Nagrywany jakby na tanim VHSie ale całokształt. Przeskoki czasowe i chaos mnie strasznie nużyło mimo że wymowa film jest całkiem mocna. W każdym razie brakuje trochę klimatu książki o którym wspominałaś. Myślałem przez chwilę co by było jakby powstał remake ale chyba lepiej żeby zostało tak jak jest. Wówczas książka jednak pozostanie na pierwszym miejscu.

ocenił(a) film na 7
SixteenJones

Ale ogólnie zły nie jest

fliegertant

Racja ale ksiazka lepsza, zupełnie niesamowita

ocenił(a) film na 10
imprezowiczka1991

w książce jest seks i pedofilia, tutaj z wiadomych przyczyn jako że aktorzy byli niepełnoletni nic nie pokazali, ale sam film bardzo dobry, bo obrzydza narkotyki, a nie opowiada jakąś formę super odlotu którego musicie spróbować

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones