PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689040}
6,6 2 357
ocen
6,6 10 1 2357
My Little Pony: Equestria Girls
powrót do forum filmu My Little Pony: Equestria Girls

Po obejrzeniu filmu byłem oczarowany. Co więcej uważam że niemal wszystkie postacie w swoich ludzkich wersjach prezentują się dużo lepiej i ładniej.

A dla was jak lepiej prezentują się dziewczęta z Equestrii, w swoich nowych czy klasycznych wersjach?

ocenił(a) film na 8
Silverbolt

Zdecydowanie klasyczne. Zabrakło mi ludzkiego Discorda i Gildy

ocenił(a) film na 7
NeoMetalSonic

Postawiłabym chyba 10 gdyby zrobili ludzkiego Discorda :D

ocenił(a) film na 8
Silverbolt

Postacie z EQ prezentują się fatalnie. Pomysł żeby kolory skóry były takie same jak umaszczenie kucykowych wersji w niektórych przypadkach wyszło niedorzecznie. I jeszcze te zniekształcone nogi. Buu :(

Silverbolt

Nie widziałem- nie zamierzam.
Jeśli ktoś chce humanizacji na wysokim poziomie, niech wygoogluje sobie TheArtrixa.

ocenił(a) film na 3
Silverbolt

Z każdym następnym kucykowym dziełem twórcy coraz bardziej się pogrążają... Najpierw przerobili moją ulubioną postać na księżniczkę i skazali ją na wieczne życie, a teraz dodali alternatywny świat z ludziokucykami... Do tego zrobili z Twilight coś na przeciwieństwo zoofilii (nie wiem, jak nazwać, kiedy kucyk czuje pociąg do człowieka) i to w sumie nie wiadomo czemu, bo ten wątek niczego nie wnosił do głównej fabuły. Jeśli chcieli wprowadzić jakiś wątek romantyczny, czemu nie pomyśleli o tym przy tworzeniu trzeciej serii, w której wyraźnie brakowało im pomysłów? Generalnie jedyne, co dobrego można powiedzieć o tym filmie to to, że piosenki były fajne (stąd 3 gwiazdki ode mnie).

ocenił(a) film na 5
Riven_Femix

Popieram wypowiedź odnośnie filmu, ale TS jako księżniczka to super pomysł.

Silverbolt

Moim zdaniem po prostu nie doceniacie oryginalności.

Applejack Rainbow Dash i Sunset Shimmer w ludzkich wersjach wyglądają dużo lepiej.

Twilight i Fluttershy na równi.

Pinkie Pie w ludzkiej wersji nieco ciekawiej.

Tylko Rarity jest zdecydowanie lepsza w oryginale.

Poza tym wszystkie męskie postacie prezentują się lepiej.

Silverbolt

Dla mnie najlepsze w ludzkich wersjach są Twilight Sparkle i Fluttershy.

Silverbolt

Tak samo. Film uważam za świetny.

ocenił(a) film na 5
Silverbolt

Jak dla mnie to była żenada. Nudny film, ale przynajmniej wiemy po co zmienili Twilight w alicorna - każdy był ciekawy jak to będzie wyglądać itd. :P

ocenił(a) film na 8
Silverbolt

Świetny film. Szkoda tylko, że brak Discorda. Zamiast tej denerwującej laski mógł być denerwujący Discord chłopak.

ocenił(a) film na 7
Viollipop

Też mi go brakowało. Twój pomysł jest bardzo dobry i sama chętnie bym obejrzała taką wersję, ale chodziło o to żeby stworzyć nowego antagonistę, no i Discord był już w sumie zreformowany. Szkoda trochę.

ocenił(a) film na 8
Silverbolt

Jakby był ludzki Discord to by był największym łobuziakiem z sierodzińca

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones