PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=727110}

My Little Pony. Film

My Little Pony: The Movie
6,6 3 132
oceny
6,6 10 1 3132
6,0 5
ocen krytyków
My Little Pony. Film
powrót do forum filmu My Little Pony. Film

Witam,

byłem dzisiaj z córkami na seansie w kinie, (obie po 5,5 roku)
Jako że na bieżąco jestem z wszystkimi odcinkami - dziewczyny wałkują je codziennie na Netflix., myślałem że wiem czego się spodziewać.

Niestety sporo się zawiodłem, szykowałem się na dużo tęczowości, przyjaźni itp. kucykowych akcji. Córki już po kilkunastu minutach seansu przesiadły się na kolana do mnie i do żony.

Czarne charaktery przedstawione dość mrocznie, ujęcia oraz muzyka też nie napawały radością tak bijącą z serialu animowanego, kończyło się to tym że większość scen z złoczyńcami skończyła się odwracaniem wzroku i wtulaniem.

Podsumowując jeśli ktoś nie nastawia się na super optymistyczną i kolorową opowieść może jak najbardziej obejrzeć - natomiast jeśli macie dzieci nieprzepadające za mrocznymi scenami to odradzam.

Pozdrawiam
Bartosz

ocenił(a) film na 9
Bartosz_Uramowski

Owszem, film jest trochę mroczniejszy niż serial. Jednak nie jest taki straszny. Proporcje dobra i zła są takie same jak w wielu innych kinowych produkcjach. Córki może nie lubią jeszcze takich mroczniejszych scen, ale myślę, iż dzieciom które lubią np. ,,Krainę Lodu", ten film nie powinien wydawać się straszny.
Pozdrawiam, Madzia

Bartosz_Uramowski

Zgadzam się całkowicie. Moja sześciolatka często piszczała ze strachu. Stwierdziła nawet, ze Lego Ninjago (na którym była na Dniu Chłopca) było lepsze i mniej przerażające.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones